Babetta 210 (1983)

Vlastník fantomasbike
Vloženo 7.11.2016
Aktualizováno 7.11.2016

Už jsem jednu bábu měl.Pak přišel simson a dal jsem ji prýč.Zrenovoval jsem i jeho a prodal abych uvolnil místo Tatranovy S100.No jenže ten je delší dobu.Tak jsem využil nabídky a šáhl zase po 210.

První dojmy - Byla dlouho odstavená.Karburátod zanesený a kohoutek nádrže k vyhození.Tak jsem se do ni pustil.Startovací a rozběhové čelisti nové.Přišel na řadu karburátor delorto,nový výfuk,zrcátka s páčkami Domino.

Motorku bych doporučil pro - Jen pro nadšence prckoletů a bláznům

Doplňky na motorce - Karburátor Delorto,páčky Domino a hlavně košík.To přeci k babetě patří

Vybral jsem si 210 protože se jsem byl s předchozím strojem spokojený.Jak jsem ji odstavil tak jsem přišel,nakopl a jel.Na brouzdání po okolí vynikající.Nebudu se tady rozepisovat o výhodách přesunu v letních dnech když potřebuji zajet do vedlejší vesnice a nevytahovat velkou motorku,obleční a tahat se s 250 kily když jen potřebuji zajet za kamarádem pro nějaké nářadí.Úprav bylo několi.První byl karburátor.Ten původní i přes věškeré čištění a ladění neposlouchal.Se zkušenosti s předchozí 210 jsem pořídil Delorto karburátor.Žádné seřizování směsi,jehly a plováku.Šoupátko to má sice jak špilka od zmrzliny ale funguje.Výfuk byl rezavý jak lyška a ani po natření vypalovací střibřenkou jsem s něho radost neměl.Tak se koupil nový i s (rád bych napsal se svody ale u jednoválce ) kolenem.Potom ty páčky.Zrcát nějak divně aby vyšel prostor na ovladače.Domino to vyřešilo.Jo a blinkry to opravdu nemá.Jen jsem chtěl zaslepit hnusnou díru když to bylo bez ovladačů.Na co u babety blinkry?Jinak jezdí,svítí a troubí.

..Hurdas..
..Hurdas.. napsal 29.12.16 v 10:19 10b.

Je opravdu supeeer !!! Tak at slouzi k radosti

calex
calex napsal 13.11.16 v 12:47 10b.

Jak je vidět, s láskou vymazlená bába...

hruso25
hruso25 napsal 07.11.16 v 22:10 10b.

Luxusná mašinka.

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 07.11.16 v 17:35 10b.

jasných 10