Yamaha XJ6 (2009)

Vlastník Chronicles
Vloženo 18.9.2016
Aktualizováno 22.11.2017

Zánovní kousek od prvního majitele...i přesto že je to rok 2009, mašina má najeto necelých 8tis. a vše papírově doloženo a hlavně stav tomu odpovídá. Jsem za ní rád

Motorka koupena od FIRMA:Moto Ulrich (Stará Boleslav)

Yamaha MT-07: Finance :-)

První dojmy - Motorka mi rozhodně hned nepadla do ruky...byl jsem zvyklý na Bandita 650 a XJéčko bylo najednou neuvěřitelně lehký až jsem z toho byl na větvi. Něco mi ale říkalo že to je vlastně dobře :-)

Motorku bych doporučil pro - Tento model motocyklu bych doporučil nejenom začátečníkům a motorkářkám (jak se všude možně v recenzích píše). Je to šestistovka a váží přes 200kg, důstojný stroj...v sedle si příjde na své i zkušený biker 8-) Mašina jde skvěle do zatáček...je to stroj pro motorkáře, kteří se nechtějí jen kochat krajinou a vozit se ale i si při jízdě trochu zablbnou, pohrát :-)

Doplňky na motorce -

Motorku po startu skoro neslyším, rozhodně to lze přisuzovat výfuku. Nicméně i tak se dobře poslouchá, čistý zvuk. Při otáčkách už řidič pozná že je to šestistovka...ale opět slyšíte spíš motor jako takový než výfuk no už mám objednaný Leo Vince, jsem na něj zvědavý.
Pořád mi něco nesedělo na řiditkách a pak mi docvaklo že by to chtělo poladit ovládací prvky mám 186cm.
Co mě teď dostalo je, že nádrž výjde tak na 200km :-o Fakt je, že jsem za ní dost tahal, nešetřil jsem ji...testoval jsem co umí No ještě se budu informovat u místních uživatelů
Rozhodně se cítí dobře ve městě, mimo obec v zatáčkách a nezklame vás ani na rovince ale tam už to není taková zábava...ikdyž ...řidič si chvíli vystačí i s předjížděním aut

Fotky dodám... a případně další komentáře

Chronicles napsal 07.10.17 v 13:04

Prodáno Pořídil jsem XJR1300 Důvodem bylo: byla na mě malá, jinak max spokojenost...

Stealman
Stealman napsal 04.07.17 v 16:51 10b.

Ahoj diky za koment a taky ti davam jasnych 10b. Opravdu vymazlenej kousek

Chronicles napsal 10.10.16 v 16:36

Je velice líbivá atraktivní vzhled! Při troše štěstí spotřebu ještě letos prověřím a dám vědět

LukynJ
LukynJ napsal 20.09.16 v 15:43 10b.

Dík za komentář. Motorka je fakt nádherná, mě se líbila na první pohled Jen chci říct k té spotřebě že já najedu tak 300 km, ale je fakt že klidnější jízdou. Hlavně ať dobře slouží...

Chronicles napsal 20.09.16 v 10:01

jo,chvíli to trvalo. A časem se snad dopracuji i k vyššímu obsahu Potřeboval jsem změnu a v danou chvíli, za daný peníz a takhle pěkný stav,nebylo nic s vyšším obsahem k sehnání.