Yamaha XJ6 (2012)

Vlastník Holanek
Vloženo 29.3.2013
Aktualizováno 1.4.2013

XJ6N moje první mašina:) doteď jsem doma neměl sympatizanty...ani od teď nemám...ale touha byla silnější

První dojmy - Dneska jsme spolu najeli 90km a bylo to úžasný. Jde krásně za plynem a poradí si i v nižších otáčkách. Tam se chová velice kultivovaně a klidně. :))

Vybral jsem si naháče, protože je mi tento styl sympatický. Když jsem se rozhodoval mezi cbf600, velkou roli pro mě hrálo to, že mám dobrého kamaráda, ketrý jednu prodejnu yamahy vlastní...proto nebylo co řešit :) Ve všem mi perfektně vyšel vstříc a vím, že se na něj mohu s čímkoli obrátit. Ale věřím, že to můžete i vy a nemusíte být za každou cenu kamoši.

1.4.2013 5°C A moje první vyjížďka :)
Velikonoční pondělí jsem letos strávil trošku jinak, než běháním s mrskačkou a ožírat se po dědině...Bylo něco kolem 12 a já vytáhl krasavca z garáže, že si ho vyfotím na sluníčku. Jenže moje touha byla tak veliká, že jsem nastartoval a začal pomaličku popojíždět kolem domu. Neustále jsem přemýšlel, jestli mám nasadit helmu a jet, nebo si svoji první projížďku odložit až mi konečně v týdnu dojdou hadry mojí velikosti. Ano, v obchodě mi řekli, že na slony číslo standardně nevedou, tak si musím počkat. Kromě helmy, kterou jsem nechal také na krámě s myšlenkou, že si je vezmu naráz se vším, mi nesedlo absolutně nic...No moje drahá polovička nebyla moc nadšená, že jí ujedu a zůstane doma sama, ale nakonec mi starou helmu, kterou jsem měl doteď na scootera, s nabroušeným obličejem, podala. Doběhl brácha, že moje první vyjížďka musí být jen za jeho přítomnosti, osedlal jeho Bw's 125 a vyrazili jsme ještě pro jednoho borca a příznivce mé začínající motorkářské kariéry. Vylezl se slovy: "Děláte si prdel?...Ale počkejte na mě!!" Asi se mu zdála zima...Za 5 minut už byla i jeho motorka před domem. No a my jsme mohli vyrazit na moje první kilometry.

Nebudu to tady nějak titěrně rozepisovat. Prostě jsem si jen po pár ujetých metrech řekl: "To je vono" a opakoval jsem si to asi 1000x... Po 30 km jsem se sám sebe v helmě zeptal, jak jsem vůbec mohl doteď žít bez motorky a je to úžasný. Rohlík místo huby jsem měl od ucha k uchu a valil si to silnicí mezi sněhem a pásy stékající vody rozpuštěné z odhrnutého sněhu na krajnici. Prostě a jednoduše bomba. V každé obci, když jsme potkávali podnapilé koledníky, tak mávali a pískali, jako o život. A je mi jasné, že to nebylo jen kvůli našim motorkám, ale kvůli jaru, které jsme táhli v závěsu !!! Koukám teď z okna a vidím zbytky sněhu na střechách, připomínajíc mi promrzlá kolena, ale stejně mám rohlík na xichtě. Protože vím, že zima už nemá šanci a já rozhodně příští víkend zase vyrazím!!! Doufám, že už nás tam venku bude víc...protože dnes jsme tam byli jen my 3 sakra motorkáři z Ivaně!!! Tak jízdě zdar..:)

JamaAuto
JamaAuto napsal 16.05.14 v 21:33 10b.

Super stroj a krásně napsané! Zítra jí mám doma tak se nemůžu dočkat ...až teda udělám řidičák, že jo

Ales600
Ales600 napsal 29.10.13 v 21:09

Ahoj tak už jsem taky přešel na Yamahu kolego

Ifi_
Ifi_ napsal 14.09.13 v 22:29 10b.

Krásná.. Moje vysněná

Ryan91
Ryan91 napsal 10.04.13 v 23:55 10b.

Jasný 10 b. za další přírustek do naší xj6 komunity . V nových barvách jí to moc sluší. Tvoje nadšení sdílím v celé míře a doma na mě taky koukají trochu divně Tákže hodně zdaru na cestách!

18yamaha18
18yamaha18 napsal 05.04.13 v 15:52