Yamaha Tracer 9 / 900 (2016)

Vlastník Voky85
Vloženo 7.9.2016
Aktualizováno 7.9.2016

Původ naháče se nezapře. Hravost je na prvním místě.

Motorka koupena od FIRMA:Y Moto Praha (Praha 4-Braník) - Pohodové jednání a na všem jsme se rychle domluvili.

Honda VFR 800X Crossrunner: důvod neuveden
Suzuki DL 1000 V-Strom: důvod neuveden
Kawasaki Versys 1000: důvod neuveden

První dojmy - Masakru silný stroj i když jsem jej nesměl kvůli zájezdu točit do vysokých otáček. Díky krátké převodovce na 1,2,3, a 4 rychlostní stupni a hře tříválce je stále živá. Jen škoda že v nízkých rychlostech se musí řadit vyšší rychlostní stupně. Jinak zažíváte mírné epileptické záchvaty od motoru.

Doplňky na motorce - Kufry GIVI, orogo hefty, padáky

Stroj jsem si vybral čistě jako analytik, který chtěl motorku, která mi do budoucna ukáže můj cíl. Zda li se dám čistě na CENduro či naháče, či cestovní kapotáž. - že zrovna s podlsením zminovaným nemá nic společného? Naopak. Kapotáž a nádrž mají ohromný ochranný účinek pro nohy. Tělo je pak spíše jako na Enduru posazeno a pokud si snížíme plexi, cítíte se jako na naháči. Takže opravdu je to motorka, která spojuje několik stylů. Motor je naprosto ůžasný až na zmiňované epileptické záchvaty v malých rychlostech. Brzdy by chtěli lepší páčky. Zdá se mi že na ně oproti Hondě 900 Hornet musím mačkat zbytečně moc. TCS je při kombinaci 115PSI s pouhých 210kg vhodné.
Vzhledem k možnosti výbavy kufrů se chystám příští rok na delší dovolenou. Náseldně napíšu své dojmy. Ale myslím si že dlouhé cestování nebude problém.

rovinář
rovinář napsal 25.12.16 v 21:43 10b.

A já, že jí prodám .

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 23.12.16 v 19:45 10b.

Dost Dobrá moto !!
Take ji chci
Přemýšlím o nových barvách na rok 2017
.přeji milion spokojených km..

greydog
greydog napsal 08.09.16 v 17:23 10b.

Myschan
Myschan napsal 08.09.16 v 09:57 10b.

Ať slouží