PROFIL MOTORKY

Yamaha Tracer 900 (2018)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník Ales600
Vloženo 20.2.2018
Aktualizováno Dnes v 07:44
Zobrazeno 1375x
HODNOCENÍ PROFILU OD 17 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 7.2

Popis motorky


Tracer 900 GT 2018 je pro nás jasná volba. Věděli jsme, že bude nový model a šuškalo se o vylepšené verzi GT. Když se v listopadu slavnostně představil na EICMě v Miláně, nebylo co dále řešit. Jsme u zdroje a vše máme z první ruky.

Více fotografii

Motorka koupena od FIRMA:Yamaha Kabourek Motoshop (Písek) - Co dodat, rodinné zázemí, profesionální přístup, servis kvalitní jak v motoGP, prostě je o nás vždy nejlépe postaráno :-) mají dobrou kávičku a více si nemohu přát...

Vybíráno z těchto modelů (a proč jsem nekoupil):
Yamaha MT-10: Jezdíme z 99,9% ve dvou + tripy po Evropě, takže méně komfortu na delší cesty rozhodlo, jinak je MT10 pecka

První dojmy - Jsme pouze natěšení, protože moto dorazí až 4. června. V tento den přichází první kusy do ČR + SK . Dle mých informací, bude pro letošek pouze 10ks. Klasická verze Tracer 900 2018 bude asi o měsíc dříve ( květen) .

Motorku bych doporučil pro - Ten kdo potřebuje universální motorku, jak na zábavu tak i na dovču s baťůžkem a je ještě tak trochu rošťák. Všichni víme, že 3V (CP3) Yamaha je jeden z nejzábavnějších motorů. Právem Traceru patří označení Sport Touring.

Doplňky na motorce - Jéééžíš těch je, alespoň obrázek, co už mám nasmlouvané, objednané.
Nejvíce budou doplňky od SW motechu, jedná se o padáky, ochranné protektory motoru, protektory do os kol, držák RAM na navigaci TomTom, rozšíření bočního stojanu. Dále výfukový systém MIVV - Oval carbon.
Yamaha Led Plus blinkry s integrovaným pozičním svícením a brzdovým světlem. Páčky Gilles Tooling a ochranná mřížka chladiče, ale uvidíme zdali bude pasovat z modelu 2017.
Následně musíme dořešit topcase, uvidíme jaké budou možnosti nosičů. Mám dva kufry Givi monokey a rád bych je využil.

RecenzeVymazlenou FZ8 jsem prodal a jak jsem psal, Tracer 900GT je pro nás jasná volba, která splňuje naše veškeré požadavky Verze GT je výrazně vylepšena a oproti základní verzi 2018 je navíc vybavena plně stavitelným podvozkem + komfortním dálkovým nastavením zadního tlumiče dále krásnou barevnou TFT přístrojovkou, boční kufry sladěné k barvě mota, rychlořazení, vyhřívané rukojeti, nový přední štítek, který se pohodlně nastavuje za jízdy jednou rukou a další kravinky jako je tempomat atd. Hlavně oproti modelu 2017 je úplně přepracovaná aerodynamika, přední maska, plasty, sedla, stupačky spolujezdce, užší řídítka a přepracované blastry. Dále má delší rozvor (60mm) pro stabilitu ve vyšších rychlostech. Nyní nový Tracer vypadá takový dospělejší/vymazlenější. Za mě se určitě facelift hodně povedl a moc se na něj těšíme.

22.3.2018 stříháme metr ještě 74 dní...

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist