Simson S 51 Enduro (1987)

Vlastník JiriFialaCZ
Vloženo 19.1.2016
Aktualizováno 23.1.2016

Simson S51 B - je to motorka s kterou jsem zažil hodně... jak zábavy tak starostí spíš starostí teda :D :D

První dojmy - První dojmy :D když si vzpomenu ,že klíčky od své první motorky jsem našel jako překvapení pod stromečkem jako vánoční dárek... bylo to krásný ten pocit že mám konečně mašinu :) ale když jsem se na motorku šel druhý den podívat tak po nastartování moje radost a natěšenost ustoupila ... simson na volnoběh byl jak zjančenej , po nastartování otáčky vyletěly na max a nešlo je jakkoliv snížit. takže už od začátku to byl průser :D :D

Jak už jsem řekl v prvním dojmech, motorka nesmyslně točila na max. takže kamarád mi ji pomohl dát do kupy :) ale pořád nám to nepřišlo ono. Na to jak jsem slyšel jak jsou simsoni držáci tak mého simsona asi dělaly vzdělaný skopčáci v pátek a jestě s obouma rukama levýma :D stane se no... :D Motorka byla zelená ,ale abych upřesnil každý díl motorky byl jinou zelenou no hrůza + maska laminátová doma dělana na které byla nálepka myši snad z ovesné kaše pro batolata a jako bonus psí ťapky na nádrži no myslel jsem ,že vrhnu šavel :D hnůj !! takže jsem se na jaře dal do přestříkání a zakytování promáčklé nádrže. S pomocí mého nejúžasnějšího a nejšikovnějšího kamaráda a experta na simsony :D jsem celou motorku předělal k obrazu svému. Motorka vypadala skvělě byl jsem nadšený. Dohromady kyt,barva,základovka s plničem a další věci stály kolem 2500 kč. Ani ne 2 týdny po rekonstrukci jsem simsona zahodil v zatáčce takže maska byla odřená atd. vše se opravilo a bylo to OK, ale jak už jsem říkal na začátku motorově to pořád nebylo ono. Jednou to bylo tohle a pak zase tohle. Jel podle počasí a jak se mu chtělo. Někdy chytl napoprvé a celý den jezdil jak víno a někdy prostě se mu nechtělo. Jednou mě ten hnusnej hajzl nechal ve městě takže jsem ho musel tlačit domů, říkám Vám že jsem do ničeho ještě tak nekopal jako do ty debilní motorky :D :D byl jsem neskutečně nasranej protože se na tom pořád něco sralo.Ale výlety dál s ním nebyl problém což bylo divné :D ,ale nejdál jsem si troufl na šumavu :D a podržel mě. Je to zvláštní opravdu doteď nevíme co sním pořád bylo. I když na něj nadávám tak to byla moje PRVNÍ motorka na kterou nikdy nezapomenu a měl jsem jí rád i přes ty pohromy a problémy. Bez ní bych neměl skvělé historky z výletu. Abych to zakončil motorku jsem prodal v ten kdy jsem jí prodával šla jak hodiny :D doufám, že se stím nový majitelé poprali a docela rád bych věděl jak jezdí, jestli jí dali do cajku. Nezapomenutelná motorka se vším sudy díky Simsone za zkušenosti a všechno ostatní dobré i špatné.

ImRich1
ImRich1 napsal 19.01.16 v 22:49 10b.