Yamaha WR 250X (2008)

Nalezeno 9 záznamů

zban
zban napsal 05.12.15 v 16:38

@chesterr
Myslím že jsem to kupoval vše přes Amazon, vyšla tam nejlíp doprava, nebo to byla kombinace Amazonu a a Ebay, fakt už nevím.

chesterr
chesterr napsal 27.11.15 v 15:41 10b.

Ahoj .Také jsem pořídil wr 250x a ted plánuji upravu pro zvýšení kroutáku . Koukal jsem že si to už udělal a že si spokojený tak jsem se chtěl zeptat kde si sehnal ten výfuk FMF Q4 + MegaBomb Exup eliminator a na kolik tě vyšel . Díky za odpověd

BoBo1
BoBo1 napsal 21.10.15 v 15:31 10b.

Super recenze. Zajímavé úpravy. Ať se daří.

zban
zban napsal 21.10.15 v 11:27

Díky chlapi

@kamilbrabenec
No ona to právě až na pár drobností není rozpočtová motorka, nenech se mást malým objemem.
Na klikaté okresce, kde se nedá jet víc jak 100-120, bude stejně rychlá jako 690 (na minibikové trati nejspíš rychlejší díky nenší hmotnosti).
Na životnost úpravy nemají vliv, do motoru jsem nijak nezasahoval, jen jsem mu umožnil volně dýchat - odstranil emisní a hlukové kraviny (né že by teď byla hlučná). Naopak, tím že se zvedl výkon v nízkých a středních otáčkách, tak jej nemusím tak točit a šetřím jej.
Už jsem trochu v letech, takže se nehoním za výkony, ale FUN faktorem

tudydudy
tudydudy napsal 20.10.15 v 22:01

Musí to bejt sranda, když tomuhle člověk umí řádě naložit na fakt klikatící se okresce Ať slouží!

Stody-100
Stody-100 napsal 20.10.15 v 20:13 10b.

Hodně dobře

kamilbrabenec
kamilbrabenec napsal 20.10.15 v 18:40 6b.

Ty tu píšeš o tom jaké jsi na motorce udělal úpravy a nemůžeš najít fotky po úpravě?? Nechápu. Jinak z rozpočtové motorky nic pořádného nevyrobíš, ani kdyby jsi se rozkrájel. Leda za extrémně vysoké náklady.
Nikdy to nepojede jak 690, nebude to mít podvozek jako WR 450 ani váhu závodní motorky. Navíc všechno co s tím děláš bude mít podstatný vliv na životnost o případných problémech s policajtama, pojišťovnou v případě havárie a na STK ani nemluvě. Jinak je to ale pěkná motorka, která má ovšem určení takové jako má a tomu vše na ní odpovídá. Každopádně ať ti slouží a užij si s ní co nejvíc pěkných chvil.

Rischwon
Rischwon napsal 20.10.15 v 15:29 10b.

krásný stroj,...jde vidět jak je zachovalá,...at to jezdí,...ještě nějaké fotečky s FMF,..

Lazyfucker
Lazyfucker napsal 20.10.15 v 14:37

kudla tak to jestli s tím tak zametáš Ty tak klobouk dolů