Yamaha WR 250X (2008)

Vloženo 9.3.2010
Aktualizováno 18.5.2011

Druhý "nejmenší nebo spíš nejslabší" SM od Yamahy

WR250X - Kouzlo driftu
Yamaha má pověst značky, která boří zažité konvence a jde vždy do extrému. Udělali jsme to v případě naší legendární YZF-R1 a nyní znovu u modelu WR250X. Nekompromisní stroj kategorie Supermoto vychází z našich závodních speciálů WR-F a YZ-F a je určen k extrémní zábavě na silnici. Je vybaven vysokootáčkovým motorem, hliníkovým hlavním rámem a závodním odpružením, které pozdvihne Vaše jezdecké schopnosti na novou úroveň.

toť reklamní slogam,tak uvidíme na vlastní oči :)

Zatím čekám,asi jako každej,na vylepšení počasí a jelikož je moto novátor,čeká mě prudičskejch 1600km při záběhu.V ohledem na to,že si tentokrát chci WRko nějakou dobu ponechat,hold to musím nějak přetrpět.
Pak takový ty nezbytný úpravy,jako bastry,což je pro SM podle mého naprosto nezbytná věc,budu řešit i slidery na vidle a zadní kyvku,což je maličkost ze silonu za pár korun,polepy plastů,hlavně boky a zadní blatník,kterýmu kontakt z SM botama nedělá dobře.
Kryt pod motor z Al plechu mám objednanej jako origo příslušenství od Yamahy,myslím,že i malej stačí,spíš kvůli pocitu,než kvůli funkci.Nepředpokládám žádnou hard enduro vložku a na silnici by se toho teoreticky moc válet nemělo.

Originál výfuk jsem vyměnil za otevřenou verzi od výrobce Big Gun typ Evo R.Dobré zpracování a konečně i 4T zvuk.Daní je odpojená lambda a přívěra.Nicméně výsledek je jednoznačně pozitivní,motorka líp "dejchá" a je slyšet :)

Toť zatím vše.

TRIXY
TRIXY napsal 14.02.14 v 18:13 10b.

Super polepy nebude časom na predaj???

_SHIFT_
_SHIFT_ napsal 07.07.11 v 02:31

odemně máš 10 bodů a chci se zeptat... už sem to viděl hodněkrát a na tvym laďáku máš taky takovej ten nevim jestli gumovej nebo z čeho to je takovej ten kroužek, k čemu to slouží ?

Peete
Peete napsal 05.05.11 v 21:29

Tohle wrko nemá chybu krasný polepy, laďáček paráda dávam 10!!

Gumik
Gumik napsal 15.03.10 v 21:04

Moc pěkná

chipp
chipp napsal 15.03.10 v 15:21

pěkná vosička...vypadá luxusně... tak ať se daří na silnici a v zatáčkách