Aprilia RS 125 (1997)

Alcza napsal 08.08.08 v 19:40

moc krásná =)

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 14.02.08 v 16:18

Pěkná... Spoustu km bez nehody...

blahi napsal 08.02.08 v 12:59

Palec_caferacer> za 1. NEpíšu že podvozek je nejlepší ale dobrej, pokud je pořádně funkční, konkurenci má v Mitu ta má podvozek taky super, možná lepší, o tom že je nejlepší to píšu o rámu a to s všeobecně říká že se moc moc povedl a kokurence moc nemá, rozhodně ne mezi 125ccm
A předpokládám, že když se vyráběla Max Biaggi Replica tak na ní jezdil stejně tak jako Rossi když se dělala Rossi Replica nezjišťoval sem to ale vycházim z toho

Bluejacker
Bluejacker napsal 08.02.08 v 09:34

Čuuz, já sem Martin, byliste u mě s Hojkmanem ten den, kdy ti montoval ten motor. Já ho budu mít co nevidět taky, tak až se trochu oteplý, tak můžem udělat menší RS projížďku, aby ostatní viděli, co to je pořádná motorka

Oooneil
Oooneil napsal 08.02.08 v 00:32

Moc pekna...mas ji pekne nalestenou

Palec11
Palec11 napsal 07.02.08 v 20:02

jo a jeste nejlepsi podvozek vubec to se taky povedlo....

Palec11
Palec11 napsal 07.02.08 v 20:00

Nevím jestli na RS 125 jezdil biaggi ale když řikáš

blahi napsal 06.02.08 v 20:58

no to je samozřejmí...musíš na to mít finanční zajištění celkově na provoz a údržbu...a když se podělá jedna věc..de do háje většinou všechno :)

TommyXJ
TommyXJ napsal 06.02.08 v 20:21

tak malokdo jezdi moto zivot- smrt, ono dvoutakty jsou celkove hodne financne narocny- jen otazka oleje pokud najedu za sezonu 6000km tak to dela za olej 3240 coz je docela rozdil oproti 4T kde olej vyjde na max 600kc ... rs stroj kde je potreba mit hodne penez a malo kdo si to pri koupi 4T uvedomuje

blahi napsal 06.02.08 v 18:24

jj díky za přání...já taky neřikám že je to moto pro každýho ale rozhodně nejde o to dělat go každou sezonu ;) záleží jak se k tomu kdo chová

TommyXJ
TommyXJ napsal 06.02.08 v 15:23

nevim no- tohle je spis motorka pro ty co maj vic penez nebo najezdej za sezonu par kilometru, neumim si predstavit jak bych delal kazdej rok Go za trinact litru, na my masine mam 50 000km a do motoru se jeste nesahalo a jak to vypada tak je teprv ted dobre zajeta a pocitam ze este jednou tolik minimalne da, jako je to dobra a rychla motorka ale ta spotreba benzinu a oleje+ dalsi investice - nekoupil bych si to, sic to jede rychlejst nez ma 600 ale taky za jakych podminek tam tech 170km/h budes drzet a hlavne jak dlouho - pri takovydle jizde ten motor bude mit dost po par kilometrech- at to jezdi a hodne km preje Tommy