Yamaha Tracer 9 / 900 (2021)

Vlastník LukiasRIDER
Vloženo 6.10.2021
Aktualizováno 3.5.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

Eddie83
Eddie83 napsal 22.03.22 v 21:08 10b.

Hodně rychlá MAŠINA

LukiasRIDER
LukiasRIDER napsal 22.10.21 v 16:08

Díky všem za chválu

@docent , ano, je to velmi individuální - já jsem bohužel spíš ten typ, kterýho bolí pozadí velmi rychle a na většině sedlech. Jako na jednodenní projížďku kolem 400 km mi to základní stačí, obzvlášť, když mam kombi (v ní mě zadek začne bolet citelně později, než v kevlarkách - ta drobná vystélka zřejmě plní funkci). Mám ale velmi traumatickou zkušenost, když jsem na S1000R jel na pár dní do Alp a každým dnem se bolest pozadí stupňovala a poslední den jsem už skoro pořád jezdil ve stupačkách a celkem to kazilo požitek z jízdy a výletu Tam se zrodila touha, pořídit si na další motorku fakt kvalitní sedlo. Z kraje roku 2022 bych měl mít hotové přešití od DDT. Zvolil jsem si ty údajně nejlepší a taky nejdražší materiály (cena sedla kolem 10 tisíc ). Hned jak sedlo "zajedu", což prý trvá 2-3 tis. km, tak tady napíšu review.

BTW: když jsme u těch sedel, tak jsem měl letos na dva dny zapůjčené R 1250 GS a i přes vizuálně pohodlné sedlo, jsem už po 200 km začal zadek cítit natolik, že bych si na TRIP po Evropě opravdu netroufl - to jsem od krále cendur nečekal

docent
docent napsal 22.10.21 v 14:25 10b.

Vítám tě do rodiny nadšených Tracerářů Ať ti slouží.

Jinak s tím sedlem to je individuální. Já jsem vyzkoušel na trasách 200 km a víc všechna tři sedla od Yamahy (standard, snížené, komfort) a kupodivu jsem skončil u standardního. 600 km za den nemám problém. Žena si zase nakonec vybrala dozadu variantu komfort.

Každý svého zadku strůjcem

bikerp
bikerp napsal 11.10.21 v 09:43

Gratuluji, skvělá volba

LukiasRIDER
LukiasRIDER napsal 10.10.21 v 11:50

@Robertak

Díky za info - to jsi mě uklidnil.

Jojo, v absolutních číslech je na tom SX lépe, ale tracer je lehčí a ten motor je ďáblík :)) takže souhlas, těch 120 šemíku je do normálního života akorát. Navíc ten motor má zábavnější charakter

Robertak
Robertak napsal 10.10.21 v 11:24 10b.

peknej Tracer.. mam uplne stejneho, akorat jsem pridal horni kufr.. zajizdel jsem normalne s QS, prej je to optimalni zpusob razeni a motor je na nej vyladenej (citace dodavatele).. ted mam neco pres 3000km a zatim naprosta spokojenost - presel jsem z Kawasaki z1000sx (2018) a jsem fakt mile prekvapenej, ze ten ubytek vykonu neni skoro znat, skoro bych rekl, ze v rychlostech do 200km/h je Tracer dokonce vetsi "darebak"..

Marty11
Marty11 napsal 08.10.21 v 23:01 10b.

biosák
biosák napsal 07.10.21 v 16:54 10b.

Pěkná,užívej

dekel
dekel napsal 07.10.21 v 08:24 10b.

dobrý výber Nech ti robí len radosť a veľa šťastných km

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 07.10.21 v 08:07 10b.

naozaj pekna motorka

Paulano
Paulano napsal 07.10.21 v 07:52 10b.

Hezká mašina, ať slouží a kolama vždy dolů