Honda CRF 300L (2021)

Aktualizováno 15.1.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 21 záznamů

CB600 napsal 15.01.23 v 06:49

Omlouvám se za ignoraci dotazů a též děkuji svému novému takovému mluvčí .

Ty fotky gripů a plechu sem do večera dám. Ale ten plech je dost amatérský a zároveň celý od bláta, takže alespoň nebude moc vidět.

Jinak asijská ECU nepasuje na Evropský konektor svazku elektriky. Tak bohužel, jedině mě napadá to řešit ještě propojkou s protikusem konektorů. Nicméně nějaký ital to už flasnul a nabízí úpravu ECU za 300 + 50 E myslím. Údajně lepší odezva na plyn (méně cukanců) nižší výfuku a snad i nějaký koník, samo vyšší spotřeba.

Blbec123
Blbec123 napsal 15.01.23 v 00:03 10b.

starej-Lupo#
Lehčí baterka než klasická olověná.

db5db5#
Předpokládám že řídící jednotka z azijskych motorek.

Přece se odpovědí dočkali. :D

CRF300 je každopádně můj favorit na druhou mašinu. Doufám, že jich bude brzy v inzerci spousta za pár korun.

renka18
renka18 napsal 31.05.22 v 13:22 10b.

db5db5
db5db5 napsal 25.11.21 v 13:11

Prozradí mi někdo co je - thai ECU ? A přidá to prý 3 hp.. To je nějakej laďák ...

starej-Lupo
starej-Lupo napsal 20.07.21 v 12:00 10b.

Díky za recenzi. Mohl bys prosím udělat pár fotek toho krytu karterů motoru a gripů Scott? Co je to LiFePo4?

Dzawar
Dzawar napsal 10.05.21 v 07:17 10b.

Dobrá recenze .Jen mě to potvrdilo, že všechny základní hondy mají zákadní tlumiče / NC750 , wave 110i / . Což mě mrzí . Na CR 300 jsem pomýšlel ale nepujdu do toho . A Afriku si kuli tluničů kupovat nebudu .
Držím palce ať máš z moto radost !

CB600 napsal 08.05.21 v 15:00

Díky. No zatím jsem vyměnil jen ten tlumičový olej. Stál asi 200 kč. A pomohlo to předku dost. Na centrál ještě čekám, bude za 2 týdny. Cena byla 14, ale ještě bude asi dph a clo. V níže uvedeném videu máš přehled všech možných řešení. Ještě teda Wilbers, ten není uveden. A věřím, že to pomůže. Dost lidí ve světě už upgradovalo a pochvalují si to.

lajken
lajken napsal 08.05.21 v 12:14 10b.

Krásná motorka Na tuhle recenzi jsem čekal

Dost mě mrzí, že ten podvozek nejni v lepším stavu už při koupi a že to člověk musí řešit takhle extra. Napsal bys sem prosím co všechno jsi nakonec vyměnil a co pomohlo a kolik to stálo?

Někteří z nás jsou robustnější a těžší , tak jen aby věděli, zda mají úpravy smysl a nebo je lepší uvažovat o jiné mašině... díky za pěknou recenzi

Splatterhouse
Splatterhouse napsal 07.05.21 v 21:30 9b.

Dobrá motorka , mel jsem pred tremi lety crf 250 rally a fakt hezkej univezal. Jediny co mi vadilo, byl proste jen slabší vykon při jízdě po silnici, ale jinak super moto

Wallla
Wallla napsal 07.05.21 v 21:29 10b.

Díky za detailní rozbor, ať to lítá, enduristo :)

CB600 napsal 07.05.21 v 18:59

Trýzniteli v pohodě. Neboj nebylo to žádné "orání zadním kolem". Ať se Ti daří chlape

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 07.05.21 v 12:35 1b.

Za jizdu po louce...

Bodacat
Bodacat napsal 07.05.21 v 11:16 10b.

čupr stroj za humna

ScottRussell
ScottRussell napsal 06.05.21 v 10:24

Super info, budu sledovat zkušenosti

CB600 napsal 06.05.21 v 09:07

Díky všem za hodnocení.

DejveGSR, Tvojí CRF "dobře znám" a celý její popis včetně deníků považuji za nejlepší na tomto webu nebo možná i na všech webech .

ScottRussell, jo toho podvozku je škoda, naštěstí lze řešit aftermarketem. Jinak variantě s lepším podvozkem bych dal taky nejspíš přednost. Tlumič jsem vzal od Nitronů - nejvíc se mi líbilo jeho zpracování . Rozhodl jsem se pro neoddělenou nádobku a tedy i s absencí nezávislého štelování komprese/odskok. Pokud bys toto chtěl, musíš jít jinam, protože Nitron to nenabízí. Zrovna včera vydali na trubce video, kde je přehled všeho dostupného: tak alespoň budeš mít přehled, z čeho lze vybírat.

ScottRussell
ScottRussell napsal 06.05.21 v 08:43 10b.

Skvělá recenzce Moc pěkná motorka, velká škoda toho podvozku, kdyby byla variant "R" o 25tis dražší na plnohodnotnym podvozku, myslím, že by o ní byl zájem. Minimálně z mé strany Pokud to není tajný, jaký tlumič si objednal ? Zajímalo by mě to, protože CRF 300 mám pořád tak trošku ve výhledu a z cizojazyčných recenzí jsem nabyl přesně dojmu, který popisuješ. Velice slušný základ, s přijatelnou přední vidlicí a mrtvým (pro skutečné dual sport ježdění) zadním tlumičem. Ať dělá radost!

DejvGSR
DejvGSR napsal 05.05.21 v 20:47 10b.

Velmi pěkná a hodnotná recenze.Mám k tomuto typu motocyklu slabost, a určitě se k němu časem vrátím, jako ke druhému stroji. Měl jsem CRF 250 L, podvozek sice houpací koník, ale je fakt, že jsem s Hondou mohl kamkolia navíc s blaženým výrazem ve tváři. Tak hodně šťastných km a další recenze ohledně ladění podvozku.

Pedl
Pedl napsal 05.05.21 v 17:03 10b.

callowsick
callowsick napsal 05.05.21 v 11:46 10b.

CB600 napsal 05.05.21 v 11:21

Óoo děkuji. Pochvala od profíka je pro mě čest .

Jarda
Jarda napsal 05.05.21 v 10:55 10b.

Diky za super recenzi. Test plánujeme také během května