Honda CRF 300L (2021)

Vlastník Pluhy_
Vloženo 14.9.2021
Aktualizováno 28.6.2023

Subjektivně lehkoučký a zábavný 'tupý' enduro.
Pořídil jsem si ji jako doplněk k velkýmu cesťáku, aby mě faily mimo silnici tolik nebolely.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Dukla - Honda Pardubice (Pard

První dojmy - Naprostá lehkost manévrování, citlivost při sebemenším závrtění se (na o 100kg těžší motorce člověk může i tancovat a nic to s její stabilitou neudělá). Příjemný zvukový projev. Chce to vyšší řidítka a lehce dovybavit k obrazu svému. Jdeme na zajíždění :)

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho, kdo nehledá ostré enduro se 1000 koněma a nechce řešit tak intenzivní servis, který je s tím spojený. Troufám si tvrdit, že i s tímhle bude dost zábavy.

Doplňky na motorce - Chrániče rukou Acerbis x-factory, měkčí Gripy, zvýšení řidítek, vyšší řidítka Renthal FatBar, AXP racing kryt motoru a plotna.

Na hodnocení je asi ještě brzy, nicméně ve městě jsou krátké kvalty dost vtipný, jak je tam člověk musí kopat jak vzteklej. Na polňačce je 2. kvalt na mě až až, 3. rychlostní stupeň už to letí zbytečně moc. Beru to fakt subjektivně jako člověk, kterej na silnici už něco najezdil, ale mimo asfalt je v podstatě poprvý a je to pro něj úplně jiný hřiště.

11/2021
Po cca 450km jsem vyměnil olej a filtr. Vždycky když vidím, jakej humus z toho teče, tak jsem rád, že jsem to nenechal až na garančku.

04/2022
Po zimě, kdy jsem párkrát taky vyjel (to na silnici moc nešlo, nebo spíš jsem srab), se posouvám k 1000km nájezdu a s tím spojenou garančkou. Cca od 700km je znát mnohem plynulejší chod motoru, i zvuk výfuku je hutnější. Z těch 1000km jsem dost najezdil po polňackach a lesňačkách a musím říct, že mě to strašné chytlo. Jednak jsem přišel na to, že za celé odpoledne můžu ujet jen 30km, ale být z toho utahaný, jako ne z 500km na silnici a jednak mi je u toho teplo i když není zrovna motorková teplota.

Blbec123
Blbec123 napsal 15.01.23 v 00:20 10b.

Tak už sis pojezdil, a můžeš ji poslat dál.
Stále čekám, až se začnou objevovat na bazaru.

Ficur1
Ficur1 napsal 04.11.21 v 13:33 10b.

Články sú super, konečne sa tam nehadajú pubertaci. Ma to hlavu aj pätu dakujem.

starej-Lupo
starej-Lupo napsal 14.10.21 v 23:29

Pluhy_: dík za info. Když jsi měnil ty řídítka, měnil jsi i gripy? Jestli ano, má plyn vroubkovanou trubku rukojeti?

Pluhy_
Pluhy_ napsal 06.10.21 v 21:42

starej-Lupo: Měl jsem to i s plotnou za 303e + poštovné za 0. Doporučuji se podívat na stránky axp, naklikat si co potřebuješ, uvidíš za kolik je doprava a cena. Na CZK už se to snad nějak prevyzt zvládne

starej-Lupo
starej-Lupo napsal 06.10.21 v 21:20

Pluhy_ kolik byla pls celková částka za kryt + lízátko přepáčka vč. dopravy v Kč?