Yamaha Tracer 9 / 900 (2020)

Vlastník burlad
Vloženo 16.7.2020
Aktualizováno 26.7.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

vena-x
vena-x napsal 19.10.20 v 18:34 10b.

Pěkná! Být o 10cm vyšší jako ty taky bych do ní asi šel!

cunado
cunado napsal 17.09.20 v 20:04 10b.

Super popis, díky za zkušenosti, taky uvažuju o Traceru 900 GT

burlad napsal 20.07.20 v 09:32

dekel děkuji. Vždy když vidím motorkáře co je v náklonu a ještě zdraví, říkám si: tak ten si to opravdu užívá! Jde z něho taková pohoda. A já? Před každou zatáčkou řeším tolik věcí v hlavě, abych neudělal chybu a nakonec si opravdu užiju tak 1 na 100km

dekel
dekel napsal 20.07.20 v 08:21 10b.

veľa šťastných km

burlad napsal 20.07.20 v 02:19

PEPEE01 Tracer 900 byla jasná volba. Chtěl jsem z malého naháče přejít na něco většího a trochu cestovnějšího, abych si dopřál pohodlí při své výšce a nepral se s váhou v nulových rychlostech pokaždé, když naložím partnerku. Text průběžně doplňuji, na fotky také dojde. Děkuji za tvá slova i body.

PEPEE01
PEPEE01 napsal 19.07.20 v 22:37 9b.

Na chvění řidítek ve vyšších rychlostech (150 a víc) si lidi stěžují u staršího model (viz. moje). Nový model má delší zadní kyvku a užší řidítka a už to prý nedělá. Já teda z vlastní zkušenosti můžu říct, že za 15 t km mi to udělalo jen 2x. Kdy jednou jsem měl volnou bundu a v silném větru mi to začalo tahat za ruce a pak se to přeneslo do širokých řidítek. Podruhé jsem neměl nahuštěnou přední pneu na předepsaný tlak. Takže vždy moje chyba. Předpětí zadní pružiny mám hodně na tvrdo a to zřejmě taky přispívá, že se motorka "neprolamuje" a řidítka se nechvějou. Ty Dunlopy se dají normálně olítat až na hranu. Jen mají rády teplo a sucho. Škoda je jako nové vyhazovat. Zvuk by mohlo být palivové čerpadlo, co po otočení klíčku tlakuje systém (jako u každé motostříkačky). Ať ti holka hezky jezdí a dělá jen radost. A bacha na papíry, ten motor pořád člověka nutí, aby za to tahal. Hodnocení dávám 9, bo se mi nelíbí ty malovaný obrázky a taky by mě zajímalo, z jakých moto jsi vybíral.

burlad napsal 19.07.20 v 18:53

Mpr99 děkuji.

Mpr99
Mpr99 napsal 19.07.20 v 18:42 9b.

Ahoj, zkus vyssi origo plexi s deflektorem. Mam 192 a problem s turbulencemi mne to vyresilo. Preji hodne stastnych kilometru a hlavne kolama dolu