Yamaha XT 660 Z Tenere (2011)

Vlastník Virgil78
Vloženo 5.8.2017
Aktualizováno 28.8.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

Frankie
Frankie napsal 14.12.17 v 21:46 10b.

Pračka co celou cestu ždímá...
Mně zase občas přišlo, že mám pod nádrží čerpadlo na s.ačky, nebo že mi tam startuje vrtulník. Holt hlučný avšak věčný motor podněcuje fantazii
Tak ať ti to dobře a dlouho jezdí

Virgil78
Virgil78 napsal 28.08.17 v 22:29

Virgil78 - M1Far1osh :Regulátor napětí jsem naštěstí řešit nemusel. Tak dvakrát ročně konektor i regulátor prostříknu kontaktolem a mám klid. To ovšem nemůžu říci o mém pouštním spolubojovníkovi, kterému už druhý den v Maroku konektor vyhořel a plusový kontakt na regulátoru mu uhnil a upadl... Tady se můžeš mrknout : Zřejmě Tenerky starší r. 2011 měli nějak špatně řešené těsnění konektoru, dostane se tam voda a hnilobný proces už jede.

bonup
bonup napsal 08.08.17 v 22:30 10b.

Pěkně napsáno.

VLK.1
VLK.1 napsal 08.08.17 v 20:47 10b.

Pěkně popsaná, dobrá motorka za 10

harnyš
harnyš napsal 08.08.17 v 15:59

ahoj všichni v terenu je motorka super ale na silnici je to slabota hlavně z drapakama.Chtěl se se ale zeptat někoho jaké skušenosti mate s palivoměrem to je věc která mě uplně vytačí a proto kdo tuhle motorku máte necte mi někdo tel.na zdenek.kozel@seznam.cz a ja zavolam a pokecame.Dik Zdenek

Komik64
Komik64 napsal 08.08.17 v 09:36 10b.

Máš naprostou pravdu . Na vzhled YT si možná někdo musí trochu zvykat (mně se ale zrovna moc líbila hned od začátku...), ale je to zábavnej, příjemnej a spolehlivej univerzální držák.
Na výšku a těžiště (ovšem jen při zastavení a "manipulaci" na místě a hlavně pak ještě s plnou nádrží... ) si člověk musí trochu zvyknout a furt si taky trochu dávat pozor. Ale jak jsem tady nedávno psal, snad jediné, co mi taky velmi nevyhovovalo, byly převody (hlavně 1-2-3...) a myslím, že změna na řetězovce je docela potřebnná. Já už roky YT 8-10 měsíců / rok používám převážně na těch horších venkovských a šumavských silnicích, tak mi stačí 15 : 48, ale do terénu naprosto chápu Tvoji volbu.
Jo a od začátku mám řidítka "stáhnutá" masivními blastry od SW-Motech (už se asi nedělají, jako hodně dobrých věcí...) a vibrace se tak nějak nekonají.

M1Far1osh
M1Far1osh napsal 08.08.17 v 00:39 10b.

Pěkně, řešils nebo měl tu potřebu řešit regulátor dobijeni?

Raisto01
Raisto01 napsal 07.08.17 v 16:39 10b.

Parádní stroj, to zas jo. Ale pro případný výlet do saharské pouště, by samozřejmě i ten strom byl parádní. Já musel, jinak super motot

DajaV
DajaV napsal 05.08.17 v 11:12 10b.

Tento koza se mi velice, velice krásný !