Kawasaki KLE 500 (2000)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

Frčaldo
Frčaldo napsal 22.06.17 v 14:36

Děkuju pánové, ani jsem takový ohlas nečekal. Radim se k těm , kteří tvrdí, že je to podceňovana motorka . Je teda vysoka , sedlo nic moc. Ale zbytek mi dost vyhovuje. Ze začátku jsem byl překvapen z plynu. Zvyklej ž jednouchu že vezmu a jedu . Za ji jsem vzal a nic až po chvilce jsem zjistil , že plyn je dlouhý asi půl kilometru a že musím zabrat víc:)

Ladis71
Ladis71 napsal 18.06.17 v 22:11 10b.

Je to hodná a spolehlivá motorka. Není dokonalá, ale která je bez chyby. Spotřeba je okolo těch 5l. Mám to vyzkoušený. Ať taháš, nebo jedeš v klidu. Je pěkná. Přeju mnoho šťastných kilometrů.

dedek7610
dedek7610 napsal 15.06.17 v 19:00 7b.

ahoj kamarad ji ma uz 5let a jen spokojenost ,tak at se ti dari take tak jinak pekny stroj)

zzzmrzlinar
zzzmrzlinar napsal 14.06.17 v 10:41 9b.

KLE jsem měl ze všech svých motorek nejraději, výorně promyšlená motora a dílensky nesrovnatelně lepší než novější motorky.

A s tou spotřebou a brzdama jsi to taky odhalil správně, je to kravina jak cyp, motorka brzdí naprosto dostatečně, s těmahle zdvihama se tam nic kousavějšího stejně nehodí a spotřeba je kolem pěti až děláš co děláš, že to žere devět jsou kecy debilů co si to rozštelovali, když jakože tůůning.

Sedlo je nejlepší to z těch nejstarších, lavice, tam si můžeš ppoposednout kam chceš a je ti nejlépe, ty vybrané na starších verzích jsou horší.

rider81
rider81 napsal 13.06.17 v 16:01 10b.

pěkná mě se tyhle starší mašiny líbí jsou to ještě poctivý kladiva...

wi_tack
wi_tack napsal 13.06.17 v 14:44 10b.

Ať dobře slouží Já ho "zdědil" po synovi a jsem z něho fakt nadšený

MaxHSQ
MaxHSQ napsal 13.06.17 v 13:05 7b.

Moto vypadá OK ... tak ať slouží.
Jinak nevím jaký terén myslíš, ale s tímto bych se do ničeho většího nepouštěl

Frčaldo
Frčaldo napsal 11.06.17 v 08:58

Simitom - ja stím počítam ! motorky s výkonem jsem si užil už až až .. :D takže stím jsem šel do toho jooo je to přijemny. Je to i v tom terenu poměrne pohodlny.

Simitom
Simitom napsal 11.06.17 v 08:51 10b.

Pěkná mašina. Časem ti na silnici asi začne chybět výkon ale v terénu budeš nadšený, díky úzké stavbě motorky. Podle mě je do terénu lepší než jednoválec.