Honda PCX 125 (2016)

Aktualizováno 10.2.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 23 záznamů

takyněkdo napsal 12.03.21 v 19:52

Gogo18 Ahoj, potřeboval jsem jen oblečení a kameru kterou jsem připevnil na řídítka, jinak skůtr fungoval super

Gogo18
Gogo18 napsal 22.02.21 v 20:41 10b.

Nádhera. Krásně napsané. Hned bych taky někam vyrazil. Použil jsi něco z toho vybavení, co jsi měl pod sedlem?

KAREL_PLAY3
KAREL_PLAY3 napsal 01.03.17 v 19:27

Díky Ti za popud k cestě. Pokud to bude jenom trochu možný, tak určitě k tomu moři vyrazím, letos už mi to musí klapnout

Nakonec se pomalu, ale jistě přikláním k možnosti, že bych jel nejspíše sám. Nemám v oblibě zbytečný "honění" kilometrů, přehnaný překračovaní povolených rychlostí a celkově stresový situace, takže osamocený cestování je zřejmě recept na to, aby si člověk všechno v klidu prohlídnul, nafotil, natočil a naplno vychutnal. Co si budeme povídat, ne každý je ochotný zastavovat, když si chce někdo vyfotit každou zajímavější horskou scenérii nebo na louce poskakující sviště

Na závěr popřeju, ať Honda PCX šlape podle Tvých představ a ať vám ta letošní dovolená v Český republice i na Slovensku vyjde na jedničku a přivezete si z cest řadu bezvadných zážitků

takyněkdo napsal 13.02.17 v 20:43

KARELPLAY3- Ahoj,určitě jed´ k moři na skútru,kdybych já jel podruhé už bych se vybavil na přenocování někde v kempu a tím bych cestu natáhl o poznání krásných míst při cestě.Letos pojedeme na pcx kolem čr a chci se podívat na Slovensko,postupně přikupuji vybavení na cestování-kufr,boční brašny,stan a spacáky atd..

KAREL_PLAY3
KAREL_PLAY3 napsal 10.02.17 v 16:23 10b.

Honda PCX 125 je veliký sympaťák, designově příjemný neagresivní styl, zvolená barva je taky pěkná a ta udávaná spotřeba na 100 kilometrů, tak to je opravdu rajská hudba pro ucho nejednoho cestovatele. Vykouzlit takovou spotřebu i stroje o dvojnásobným obsahu, to by byla panečku pecka

Jinak věřím tomu, že ta cesta do Chorvatska byla opravdu zážitek a nemám pochyb o tom, že na to člověk jen tak nezapomene. Tak ať se i další výlety vydaří podobně jako tenhle, ne-li ještě lépe a užívej si s Hondou pohodovou sezónu 2017 S pozdravem Karel z jihu..

PS: Taky se chci letos (srpen nebo září) na mým stroji vypravit do Chorvatska na 8-10 dní, tak doufám, že mi to už konečně vyjde. Jelikož by to byla moje první dovolená u moře v životě, tak bych nechtěl jet úplně sám a asi bych se svým nápadem obeznámil několik známých a pokud by to u nich neklaplo, tak "sesmolím" plán cesty a míst, který bych rád v Chorvatsku (i cestou tam) navštívil a rozhodil bych sítě tady na Motorkáři.cz, však je tu moto-nadšenců spousta, ne?

sooky
sooky napsal 08.02.17 v 22:10 10b.

Drobos
Drobos napsal 08.02.17 v 16:58 9b.

pěkné

satanachist
satanachist napsal 08.02.17 v 16:33

Taky nedám dopustit a jezdím dálky bez problémů. 10

KennyL
KennyL napsal 08.02.17 v 10:54 10b.

Hezký stroj

krjo
krjo napsal 08.02.17 v 00:08 10b.

Zvolil jsi velice dobře, také jsem na Hondě PCX 125 jezdil, jízda na tomto skútru mě tak učarovala ve 44 letech, že jsem se rozhodl jít do autoškoly a rozšířit si řidičák na neomezené A. Je to již 4 roky, ale stále na PCX vzpomínám. Kdybych měl doporučit skútr 125, tak Hondu PCX. Dávám 10 bodů.

takyněkdo napsal 07.02.17 v 23:09

Přesně tak,dřív se jezdilo na dovolené do bulharska Škodou 100 a Trabanti s polským plastovým minikaravankem a důležité bylo si užít čas s rodinou.Já jel na svou dovolenou na skútru proto,protože jsem jel prostě na dovču a nikam nespěchal,užíval jsem si tu volnost a počasí.Jsou lidé kteří si myslí že když nejedou jiní na obsahu 650ccm tak jsou nic.Ale já byl na malém skútru král když otrávení lidé v osobácích stáli ve dlouhých frontách na dálnici a já profrčel mezi nima a pokračoval

HONZAKK
HONZAKK napsal 07.02.17 v 20:30

za 10 bodů ,též ho mám v garáži,je pohodlný,spolehlivý a klidně na delší cesty.
A proč ne třeba i dál, když dřív se jezdilo i Fiat 500 celá rodina,pes a zavazadla...

takyněkdo napsal 07.02.17 v 15:36

Kluci všem díky za hodnocení

takyněkdo napsal 07.02.17 v 15:35

Pro fuzin-montážní pěnu máš v mozku leda tak ty,protože neumíš ještě ani psát a hodnotíš pcx které nejspíš ani nemáš,nikdy jsi asi neměl a do Chorvatska jsi taky určo nedojel :D.Takže si strč názor třeba kam chceš

fuzin
fuzin napsal 07.02.17 v 00:47 8b.

Honda pcx je bezpochyby skvely skutr na jizdy k nemu urcene,ovsem jet na takoveto kubature ve 2 do Chorvatska a ještě si libovat je dle mého nazoru nesmysl a dotycny misi mit místo mozku montazni penu.

4542
4542 napsal 06.02.17 v 18:43 5b.

Také jsem Pcx měl ,pokud jsem jezdil sám, tak papal 2,1l,ale jakmile jsme na něj vlezli dva,tak šla spotřeba přes 4l.Skútr je vhodný do města, ale do Chorvatska bych na něm jet nechtěl.
Jinak velmi dobrý stroj.

matti
matti napsal 06.02.17 v 15:51 10b.

Za 10bodů.Super cestička Chorvatsko!!

Myschan
Myschan napsal 06.02.17 v 12:51 10b.

Velmi dobrá volba skútru

petriktn
petriktn napsal 06.02.17 v 09:02 10b.

paradicka

TondaBenda
TondaBenda napsal 05.02.17 v 10:21 10b.

Už aby bolo zase leto

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 04.02.17 v 08:25 10b.

l333v
l333v napsal 04.02.17 v 08:19 10b.

Super skutr a hezka recenze. Tak preji hodne dalsich km bez nehod a at pcxko slouzi :) za 10B

Zelinář
Zelinář napsal 04.02.17 v 07:03 10b.