Honda PCX 125 (2017)

Vlastník Mataludo
Vloženo 4.1.2017
Aktualizováno 7.1.2017

Krásné a doufám i spolehlivé přibližovadlo, které by mi mělo zpříjemnit dopravu v okruhu cca 50 km od domácích souřadnic.

Motorka koupena od FIRMA:Roman Bartyzal - Honda (České Budě - perfektní komunikace.

Honda PCX 150: ona ta 125 ccm se mi jednou bude lépe prodávat, navíc prodejce mi sdělil, že 150 ccm se od roku 2017 kvůli normě Euro4 již nevyrábí.

První dojmy - je to malinký, není to větší než předchozí Vision, ale po příchodu blíž to narostlo a je to větší :-) Pak chvilka zklamání, větrný štítek a kufr jsou GIVI, ne Honda... Prý by to stálo o 8000 Kč víc, tak proto. Takhle to bylo dražší jen o 4000 Kč.

Motorku bych doporučil pro - PCX 125 je ideální vozítko pro člověka který je členem dnes již skoro vymýcené tzv. střední společenské třídy obyvatel, protože ne každý je dnes schopen jen tak vypláznout 70000 Kč...

Doplňky na motorce - zatím jen držák na navigaci Garmin Oregon - pasuje perfektně doprostřed řídítek.

1.1.2017 jsem oznámil emailem prodejci, že se 2.1.2017 stavím pro vybraný skútr který by měli mít dle webových stránek skladem, rovnou ho v hotovosti zaplatím a protože mrzne, nechám si ho od nich dovézt dodávkou. Odpověď nepřišla... Zřejmě si mysleli že jde o žertík, že ten pán je ještě v silvestrovském opojení...
A když jsem druhý den navštívil prodejnu, už měli pro mě připravený krásný PCX 125 v barvě šedá matná metalíza carbonium, které jsem dal přednost před původně zamýšlené moondust. Skútr krásně blafal, tachometr s displejem je úžasný, prostor pod sedlem obrovský, příruční schránka menší než sem čekal, ale půllitrová petka se tam určitě vejde, zásuvka tam je taky, ale k ničemu – co bych tam asi připojil... Sedadlo luxusní – potažené zdrsněnou neklouzavou koženkou, gumy Michelin, světla se mi zdálo že na první pohled nesvítí, ale ve skutečnosti svítily (bylo sluníčko), start stop systém funguje super, ujel jsem s tím jen cca 50 metrů kolem prodejny a protože mrzlo a byla mokrá a silně prosolená silnice, tak jsem využil dopravu dodávkou až domů, skútr strčil do garáže a vytáhnu ho až se trochu oteplí a hlavně oschne silnice.
Poté popíšu první dojmy z jízdy a provedu přísné srovnání s předchozí Hondou Vision 110 která jezdila výborně a byl jsem s ní moc spokojen.

TondaBenda
TondaBenda napsal 06.01.17 v 16:00 10b.

Krásna a spoľahlivá, máš sa načo tešiť.

stařík62
stařík62 napsal 06.01.17 v 14:53 10b.

Mě se líbí ten 1km. 125/150 nelituj. Ten rozdíl je na rozjezdu cca 5 m po 5 vteřinách.

sente
sente napsal 06.01.17 v 13:46 10b.

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace :