BMW R 1100 GS (1999)

Vlastník Olda85
Vloženo 15.4.2013
Aktualizováno 4.9.2019

Asi jsem našel co jsem hledal zatím naprostá spokojenost

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - zkušenost perfektní, vřele doporučuju

BMW R 1150 GS: důvod neuveden
BMW R 1100 GS: důvod neuveden

První dojmy - Po banditovi 650 S je to velká změna, už jenom posez, je to taková vysoká koza, ale první jízda super, hned mi padla do ruky. Pěkně táhne od spodu. Konečně motorka na mou výšku.

Doplňky na motorce - Doplňky Touratech při koupi: boční kufry Zega, sportovní sedlo, palubní počítač, BMW GPS, xenonové světlo, přídavná světla, padáky, zadní světlo, rallye blatník, kryty vidlic, boční plasty pod sedlem, laďák Remus. Potom něco od Wunderlichu: Kryt snímače klapky rizoma, tempomat, MFV zrcátka. Plexi MRA, vyhřívané rukojeti. dokoupil jsem od Touratechu ještě: výztuhu převodovky, doraz řízení, kryt senzoru ABS , kryty víka válců, kryt výfuku. Asi si zkušení budou klepat na čelo ale padáky TT jsem vyměnil s kamošem za SW-Motech. Kryt centrálního stojanu je vlastní výroba a mřížka chladiče taky. Zkrácený zobák je taky samodomo výroba, ještě tam jsou pružiny Hyperpro a určitě jsem na něco zapomněl.

Na to že jsem po banditovi 650 S chtěl přesedlat na 1200 S je to velká změna. Rozhodnutí přišlo po dovolené v Černé Hoře s bandou kde už tyhle motorky byly čtyři. Strašně se mě líbily R 1150 GS a dlouho jsem sledoval inzeráty, byl jsem se na jednu z anglie s kamošem podívat, ale po dobré radě ať se jedem ještě pro srovnání podívat na tuhle hodně vybavenou krásku zvítězilo. Motorka měla hodně doplňků od Touratechu, který daleko převyšovaly cenu samotné motorky. Má kompletní dokumentaci ze servisu. Mám po týdnu ježdění najeto zatím asi 500 km ale myslím že jsem našel co jsem hledal, hlavně motorku na moji výšku 187 cm. Jediný co mě pořád děsí jsou zvuky z převodovky ale to je prej normální. První fotka je jak jsem ji přivezli.

DeanNESTLE
DeanNESTLE napsal 05.09.19 v 10:47 10b.

Krása, nejvíc mě zaujali ty přední světla

uup20
uup20 napsal 29.08.19 v 10:01 9b.

moooo krásný kousek 9,9b

Radus88
Radus88 napsal 06.10.15 v 10:12

v tvém provedení luxusní stroj.-)

Nununka
Nununka napsal 02.06.14 v 16:41

Ahoj
Motorka je nádherná, jaký je prosím přesný typ plexi co na ni máš? velice dekuji Peťa

MirecekRSV
MirecekRSV napsal 22.04.13 v 20:57 10b.

úžasný kousek!