Kawasaki Z 750 (2008)

Aktualizováno 4.11.2015

Deník motorky
Nalezeno 23 záznamů

• Smutek...

30.10.2014 jsem Blackie prodala. Byl to před čtyřmi dny "už" rok a když to píšu, mám slzy na krajíčku stejně, jako když jsem ji vezla přes Prahu novému majiteli. To ale vlastně nebyly slzy na krajíčku. To jsem brečela do

Typ: Prodej
    Vloženo: 04.11.2015
    Uskutečněno: 04.11.2015
  • Rok 2013...

A je tady konec srpna :-( Ani nevím, kolik jsem toho letos najezdila, hodně cest bylo cílených na obhlídku případného domečku ke koupi, jiné byly relaxační a užívala jsem si samoty. Ani snad nemůžu napsat, že Kawka je

Vloženo: 25.08.2013
    Uskutečněno: 24.08.2013
  • Realita

Realita, pro kterou mám pochopení... :)

Typ: Reportáž
    Vloženo: 05.01.2013
    Uskutečněno: 05.01.2013
  • Jak příjemně dobít baterku v zimě?

:-DD :-DD :-DD Nedá se nic dělat, bylo to silnější než já... (s) Ano ano, vyrazila jsem s Blackie na venčení :-D Pořád jsem se přemlouvala, že v tý kose to nemá smysl, ale měla jsem výčitky, že jsem se ještě za

Vloženo: 29.12.2012
    Uskutečněno: 29.12.2012
  • Sněží...

Tak. A je to tady. Sněží a sněží a sněží... Finito, ende, konec, šlus. Nemám ani sílu si jít Blackie pohladit do garáže, nedokážu si představit, že bych se na ní jen tak koukla - a nevyjely jsme. Snad bude teplo co nejdř

Typ: Reportáž
    Vloženo: 09.12.2012
    Uskutečněno: 09.12.2012
  • Jo, jo, joooo!!! :-)

Ráno mě probudilo sluníčko svítící do pelíšku... Pár hodin jsem vzdorovala a snažila sama sebe přesvědčit, že je určitě zima, že to bude ustřelovat, že to bude klouzat, že budu klepat kosu, že jsem unavená, že... takže s

Vloženo: 13.10.2012
    Uskutečněno: 13.10.2012
  • Na výjezdko s Blackie...

Protože už letos evidentně moc příležitostí na cesty s Blackie nebude, využila jsem možnost vyrazit na čtyřdenní výjezdko na motce :-) Start v úterý 18.9. večer v půl osmé. Vyrážela jsem za světla, ale už na Strakonic

Vloženo: 23.09.2012
    Uskutečněno: 18.09.2012
  • Chjo...

Ideální počasí na vyjížďku - ani vedro, ani zima... Ale bylo smutno - začíná být cítit podzim, i když se sluníčko snažilo pochmurné myšlenky na blížící se konec sezóny rozehnat. Pár nemilých zážitků - nečekaně (změna od

Vloženo: 08.09.2012
    Uskutečněno: 06.09.2012
  • Na jih...

Fajn výlet na jih :-) Nakonec jsem tuhle cestu vybranou "sparing-partnerem", (kterou bych už asi sama dohromady ale nedala), zhodnotila sama pro sebe jako víc vyhovující než standardní Dubou. Jelo se v klídku, nebyl pr

Vloženo: 06.09.2012
    Uskutečněno: 02.09.2012
  • Severní Morava a vracečky...

Krásná vyjížďka na Moravu. Ideální na trénink zatáček, spousta vraceček (y) Bohužel v jedné se moje nohavice chvíli kamarádila se svodidly :-C , ale podařilo se mi nějakým zázrakem vytáhnout Blackie zpět na asfalt...

Vloženo: 13.08.2012
    Uskutečněno: 05.08.2012
  • Rack - reyd 16

Ufff... ráda bych řekla nějaký komentář k akci, ale chraptím :-D Reakce zpomalené, su zpomalená celá... :-) Nicméně - koupila jsem si tam kráááásný tríííko

Typ: Sraz
    Vloženo: 04.08.2012
    Uskutečněno: 04.08.2012
  • Prague Night Ride 2012

První ročník v r. 2009 (http://www.top5plus.eu/motoforum/?cat=7&paged=3) jsem absolvovala s čerstvým řidičákem na "velkou" motorku a taky jsem díky tomu (a únavě) zvládla Silvera na téhle akci poprvé a hned několikrát p

Vloženo: 15.07.2012
    Uskutečněno: 14.07.2012
  • Bum... :-)

Chodci na přechodu těsně před zatáčkou lomenou víc než pravý úhel: hnnnnnnnn, hnnnnnn, hnn, brzda, rozjezd, spojka, jednička, spojka, plyn, náklon, škyt, trh, škub, chcíp, smek, bum, auuuu, nohááá! :-) Ale Blackie bez

Vloženo: 15.07.2012
    Uskutečněno: 14.07.2012
  • Počasí na horách je proměnlivé - a nejen na horách...

Odjezd za sluníčka, návrat pod mrakem... Ale na duši mooooc krásně :-D

Vloženo: 01.07.2012
    Uskutečněno: 01.07.2012
  • Odnikud nikam... :-)

Blackie dostala sprchu na wapce na Průmyslový a pak jsme svištěly vyzkoušet novou baterku s tím, že jestli někde zůstanu viset kvůli regulátoru, dostane Blackie na zadek... :-) Vyrazily jsme směr Benešov a protože oddy

Vloženo: 17.06.2012
    Uskutečněno: 17.06.2012
  • Zatrpes...

Tak. A je po žížalkách. Výlet na Dubou a zkouška regulátoru a užití si nového plastu pod motor a nových blinkrů je kdesi... :-(

Vloženo: 14.06.2012
    Uskutečněno: 14.06.2012
  • Dáreček pro Blackie

I přes to, že mě Blackie před 14 dny nechala trčet kdesi mezi poli a lesy a nekompromisně si vyžádala odtah, dostala "za odměnu" nejen novou baterku, ale i nové blinkry a rejč (= klín pod motor :)) Tak snad už bude hodná

Vloženo: 10.06.2012
    Uskutečněno: 10.06.2012
  • K Jinolickým rybníkům jsem nedojela...

Ne každý výlet skončí tak, jak to vypadá na začátku... Doufám, že se k Jinolickým rybníkům přece jen někdy podívám :)

Vloženo: 26.05.2012
    Uskutečněno: 26.05.2012
  • 300 ZGH

Moc fajn výlet do Hořic, úžasný místo s výhledem na rovinku i do zatáčky, stihli jsme 125 a 250, supermono a litry, jediná bouračka s přijatelnými následky (asi noha - doskákal sám do sanitky) oproti loňskému a předloňsk

Typ: Sraz
    Vloženo: 22.05.2012
    Uskutečněno: 20.05.2012
  • Sever...

Cestu znám a nezměním směr, dojdu k řece plný ryb až tam na sever... :) Nicméně jak říkají motorkáři - "kam nevjedu, tam nejdu", takže jsem nikam nedošla, zato jsem dojela na studený sever do Pekelňáků. Dopoledne stude

Vloženo: 17.05.2012
    Uskutečněno: 17.05.2012
  • Vyjížďka

Téměř neplánovaně konečně malej tripík. Kralupy, Dubá, Praha. Skvělý počásko - teplo a přitom ne vedro. A zlaťákovi hornetovi díky za doprovod :-)

Vloženo: 08.05.2012
    Uskutečněno: 08.05.2012
  • Páčky brzda/spojka

Malý upgrade pro Blackie - nové páčky (brzda/spojka).

Vloženo: 08.05.2012
    Uskutečněno: 29.04.2012
  • První trip v letošním roce

První trip v letošním roce Po dlouhé odmlce jen rychlo záznam. Je lepší strávit čas v sedle než psaním deníku :) Předpovídali déšť, přesto 10 motorek nabralo směr Karlštejn, zmrzlina v Berouně a zpět Prágl. Chvílema

Vloženo: 21.04.2012
    Uskutečněno: 21.04.2012