Multifunkční komplet na cestování od PSí HUBÍK - bunda CAMU & kalhoty FLAG

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.
Hodnocení (4x):
| Hvězdiček: 5.00 | Hodnoceno: 4x | Nahlásit
Odkaz:

Nový multifunkčním komplet od PSí HUBÍK - bunda CAMU a kalhoty FLAG je textilní cestovatelský komplet do jakéhokoliv počasí. Díky samostatným vrstvám - membráně a softshellové bundě - si nastavíš podle potřeby a vždy se budeš cítit komfortně. Oceníš nastavitelnost velikosti oděvu pomocí promyšlených stahovacích systémů. Důmyslný větrací systém Ti usnadní jízdu v parných dnech. Typickým představitelem pro užívání tohoto kompletu je cestovní enduro BMW GS, HONDA AFRICA, apod.

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste
Komentáře
zahradniček (3) napsal 14.05.2020 v 21:49

Ahoj , mám již 8 let z Ameriky dovezený komplet Bilt,který je také třívrství a není s tím problém. Největší výhodou je ,že vrchní vrstva s protektory je vlastně síťovina naprosto dokonalá v létě. Protože nepromok umí každý. Ale aby jsi se na červené v létě neudusil to je honička. Velké paneliy na PSI se hodně blíží mému nedostižnému vzoru. Asi se půjdu podívat jak to vypadá v reálu. Palec nahoru kluci na fotkách to vypadá nadějně.

Honza

CRF1000 (26) napsal 11.05.2020 v 15:43

CRF1000 (26) napsal 11.05.2020 v 14:13

zkuste šít něco ze 2-3 vrstvého laminátu, prodyšné a nepromokavé, slušivé, s množstvím kapes a větracích otvorů, světlejších barev s reflexními prvky, když se oteplí rozepnete zipy, když zaprší zapnete zipy, něco mezi scott dualride a klim badlands...něco, k čemu nepotřebujete další rolku s nepromoky

Podívej se na další videa


TOPlist