Téma: Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu
21.9.2020 v 16:37
Dirtbikes Kawasaki Opava se mi omluvili.


Naposledy editováno 22.09.2020 18:24:50
Předchozí
1 2
Následující

Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

22.9.2020 v 19:00 | Nahoru | #31
Fantom40> Každá mince má dvě strany a zajímal by mě i pohled právě i z druhé strany. Je třeba mít na paměti, že ti prodejci a prodejkyně jsou taky jenom lidi a nemusíš se trefit do nálady nebo 100% sympatie (koneckonců nějaké vyjádření už čtu v hodnocení tvojí motorky). Pokud se mi něco nelíbí tak to dám najevo a pokud se ti něco nelíbilo, tak jsi to tam měl klidně nechat, nepřebírat a né na tom odjet a dělat tady ramena posléze.

Rovněž nerozumím nutné potřebě za každou cenu jet pro 100okt benzín, pokud mi bliká rezerva tak jedu tankovat a tečka.
Na ten 95ti oktan to taky pojede (a pokud fakt nutné chci 100vku a znamená to dojet nebo nedojet, tak raději stříknu trochu 95 a jedu dál, ne ?) Nejbližší Shellka je 1,7Km daleko...Mytí wapkou není zakázáno, ale varujou před užitím všeho možného, včetně wapek s agresivní chemií, nebo tlakovým mytím chladiče, který si tím tlakem můžeš zničit... Manuál jsem našel bohužel pouze v angličtině, českou formulaci teoreticky zajistím během zítřka.Podle všeho byly pouze špatně umyté kola a pokud řešíš další detaily tak si raději příště kup voňavku a né predváděčku...

EDIT: Dle editu prvního příspěvku se zdá, že situace byla vyřešena, což je fajn... Akorát teď nevím co budeš dělat s těma maily které jsi možná předčasně poslal do světa...

Naposledy editováno 22.09.2020 19:04:43

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

22.9.2020 v 19:16 | Nahoru | #32
MedWed> Někdy je holt lepší se omluvit než to rozmazávat

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

22.9.2020 v 19:42 | Nahoru | #33

perlla píše: MedWed> Někdy je holt lepší se omluvit než to rozmazávatTo jste neměla editovat, vyjádření druhé strany je v pořádku aspoň si můžem udělat obrázek o situaci.

I když nerad, musím souhlasit s Medwedem

1 reakcí na tento příspěvek Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

22.9.2020 v 19:54 | Nahoru | #34
Jako mi je to úplně jedno kdo koho ojebal a nebo pomlouvá ,ale si myslím ,že za ty roky už ani perlla není co už bývala . Kdyby se přejmenovala na škeblu bylo by to dnes už aktuálnější . Věk ani u Bohdalky a Perlly nezastavíš

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

22.9.2020 v 19:57 | Nahoru | #35
Pernikář> Dam si to za úkol číslo jedna

Naposledy editováno 22.09.2020 20:01:48

2 reakcí na tento příspěvek Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

22.9.2020 v 20:04 | Nahoru | #36
MedWed> Titus-původní je u motorky majitele Po jeho přečtení to vidím taky jinak.

(reakce na) Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

22.9.2020 v 20:13 | Nahoru | #37
perlla> Děkuji ti Mature za celou motorodinu

(reakce na) Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

22.9.2020 v 20:41 | Nahoru | #38

perlla píše: MedWed> Někdy je holt lepší se omluvit než to rozmazávat... chapu, ze zjitreny emoce obchodu neprospeji...

(reakce na) Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

22.9.2020 v 20:41 | Nahoru | #39

titus píše: To jste neměla editovat, vyjádření druhé strany je v pořádku aspoň si můžem udělat obrázek o situaci.

I když nerad, musím souhlasit s Medwedem... budu delat, ze jsem to prehledl....

(reakce na) Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

22.9.2020 v 20:43 | Nahoru | #40
Ivos> obvykle to tak je, ze ten kdo prvni rika... rika jen tu svou pravdu...

1 reakcí na tento příspěvek Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

22.9.2020 v 20:57 | Nahoru | #41
Sakra, kde je puvodni text? Ted nevim, co se stalo

(reakce na) Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

22.9.2020 v 21:05 | Nahoru | #42
Ivos> O co jsem skoro přišel? To se pak člověku vybaví, jak jsem se kdysi živil tím, že jsem od "zákazníků" přebíral něco na servis a servisované jim to pak předával. Dost jich bylo takových, co dávali najevo (a někteří to i vyslovili), že já mám kurva mega na auto a půl mega na mašinu, tak co mi tady ty pohůnku budeš vykládat, naval klíče a fakturu, nemám čas se s tebou zdržovat a běda jak se mě nebude něco líbit, to se pak dozvíš od majitele! S mou povahou jsem se musel brzo začít živit něčím jiným.

perlla napsal 22.09.20 v 17:59 10b.

Pane Tichý,
Velice mě mrzí jak celou událost zde popisujete. A ano jediné co bylo na motorce nenaleštěno byly opravdu kola. Za což se Vám opravdu omlouváme.Když jste motocykl zakoupil tak jste se nebyl na něj vůbec podívat,byl za velice výhodnou cenu a tak jste si jej pořídil. Dělali jsme všechno proto, aby jsme Vám co nejdřive objednali a dodali originál kufry. Když jsme spolu mluvili a já jsem Vám řekla, si nejsem jistá jestli kufry přijdou do patku, že Vám je když tak pošleme souhlasil jste. Teď to popisujete jinak.Když jsem se Vás zeptala zda už o motorce všechno víte (jelikož jste zakoupení neřešil se mnou) nebo chcete něco vědět odpověděl jste dost arogantně, že dostanete přece návod tak, že si jej přečtěte. Už když jste se dozvěděl, že k předváděcí motorce nedostanete čistopis technického průkazu, tak jste byl dost nepříjemný a tvrdil jste mi, že kolegyně Vám říkala , že budete první majitel. Což jsem si ověřila a takto to nebylo. Ctím heslo Náš zákazník náš pán, ale i zákazníci by měli vědět kde jsou určité meze. A taky by mohli pochopit , že sleva se dá domluvit, ale nejde dostat slevu a to ne malou a ještě odjet s plnou nádrží. Bohužel ne každému musí být nutně má osoba příjemná, ale máme nespočet spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vrací. Ale stačí jeden nespokojený zákazník a je po veškerých plusovych bodech. Chápu, že někomu může vadit i to, že chlapovi má říkat něco o motorce ženská. Což si myslím, že asi mohl být taky ten důvod Vaši nespokojenosti. Možná místo ,, učně ,, jsem Vám měla motorku vytáhnout z prodejny já i to bych zvládla. Dnes už asi těžko najdeme ten moment kdy jsem se Vám úplně netrefila do vkusu. Mě předat někdo takový stroj jak popisujete tak ho ani nepřevezmu, jelikož bych spokojená nebyla. Vy jste na něm odjel v pátek a fotky poslal v pondělí. Bohužel nelze napsat negativní recenze na zákazníka, ale na firmu ano. Bohužel nejde se proti tomu ani bránit. Závěrem bych chtěla říct, že já se Vám osobně velice omlouvám mým přístupem k Vaši osobě, protože jiná možnost než veřejná omluva asi ve Vašem případě nepřipadá v úvahu. S pozdravem Lucie Hrušková osobně ne za firmu Dirtbikes ani za Kawasaki

Více na: https://www.motorka...cr=220.8000030517578
Copyright © Motorkari.cz

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

22.9.2020 v 21:35 | Nahoru | #43

_Michal píše: Sakra, kde je puvodni text? Ted nevim, co se stalo


Ále, podle všeho jeden internetový hrdina neměl koule ozvat se face to face při přebírání motorky. Tak kvapem odjel, aby mohl zbaběle žaloval z bezpečí klávesnice. Byl z toho tak paf, že si ani nevšimnul, že mu dochází benzín.

(reakce na) Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

23.9.2020 v 10:43 | Nahoru | #44

Mrrazik píše: Obyčejně témata tohoto rázu nekomentuji, poněvadž ve většině případů se jedná o jedince, které trápí úplně něco jiného, než tady píší.
Ovšem u tohohle případu jsem zrovna byl a vím v jakém stavu byla předávána výše zmiňovaná motorka. Nechápu kupujícího, proč fotil motorku až doma, tudíž skoro po 40 km.
Při nastartování si také nestěžoval, že by měl málo benzínu. Myslím, že vše je věc domluvy a věřím, že kdyby se zmínil že mu bliká rezerva, tak by mu byl benzín dolít.
A všem ostatním, kteří tady hodnoti prodavačky, bych doporučil si na zmiňovanou prodejnu zajít osobně a domnívám se, že přítomné holky by většinu "motorkářů" strčila do kapes.Všechny tyhle věci mu došli až doma a pak začal "kopat".

(reakce na) Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

23.9.2020 v 17:04 | Nahoru | #45
slejir> předávací protokol žádný nebyl! Bylo - doplať, tady máš doklady, tady 3 kufry, plotna ještě není, pošleme poštou ok? Chcete ještě něco vědět? Říkám si - to je teda přístup. Říkám paní, Ne. Odnaším kufry do auta a učeň vytlačil moto ven. A jak jdu okolo jsem se pochopitelně nasral. Jestli ti řeknou že motocykl je umytý a oni jej nebudou přece lešti, není nový - tak to si o těch lidech uděláš ne zrovna pěkný názor.

(reakce na) Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

23.9.2020 v 17:11 | Nahoru | #46
Fic6> predvadečka stála 285900 kufry jsem si zaplatil. Stojí standardně 30 tis. Na motu byl padák a blastry. Nic navíc nenabídli.

Naposledy editováno 23.09.2020 17:30:06

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

23.9.2020 v 17:26 | Nahoru | #47
vilemx> člověče - nyní mě to se... že jsem vůbec něco napsal. Protože jsem si moto odvezl tak co si stěžuji že? Ale já jsem hned na prodejně upozornil že takto připravený stroj není OK! A kdyby jsi četl článek, který jsem už raději smazal, tak se dozvíš že p. vedoucí mnou byla na toto upozorněna. Pak se přidal ještě nějaký další zaměstnanec, který přijel služebním autem. Co chcete mi povídá. Motorku jsem umyl támhle na auto vapce a leštit vám ji nebudu. To je zarážející, ten přístup k zákazníkovi.

(reakce na) Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

23.9.2020 v 17:35 | Nahoru | #48

Fantom40 píše: vilemx> člověče - nyní mě to se... že jsem vůbec něco napsal. Protože jsem si moto odvezl tak co si stěžuji že? Ale já jsem hned na prodejně upozornil že takto připravený stroj není OK! A kdyby jsi četl článek, který jsem už raději smazal, tak se dozvíš že p. vedoucí mnou byla na toto upozorněna. Pak se přidal ještě nějaký další zaměstnanec, který přijel služebním autem. Co chcete mi povídá. Motorku jsem umyl támhle na auto vapce a leštit vám ji nebudu. To je zarážející, ten přístup k zákazníkovi.zakaznik ma v podstate 3 moznosti:
1, hlasovat nohama
2, prijmout
3, prijmout a pak picovat

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

23.9.2020 v 19:34 | Nahoru | #49
Fantom40> Víš, co je zajímavé, že první, kdo si stěžoval byla tvoje žena. Chápu, že se přece neshodíš a neřekneš, že nemá pravdu. Ujet s motorkou 40km a pak ji fotit jak je špinavá.....noooo, to už chce panečku náturu.
Ale, jak jsem už psal výše.
Každý má možnost si na zmiňovanou prodejnu zajet a přesvědčit se sám.
Přeji spoustu šťastných kilometrů a kolama dolů.

Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

23.9.2020 v 19:50 | Nahoru | #50
Těmi editacemi se to celé dost nepřehledné...

(reakce na) Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

23.9.2020 v 22:51 | Nahoru | #51
Mrrazik> chtraku! Já mám i fotku, kterou pořídili oni sami před dveřmi jak moto fotili a prodávali. A je stejně zaprasená jak jsem si pro ní přišel. Tak co, pořád to je OK? Kydáš ho... špatným směrem! Ty budeš ten zaměstnanec co tu motorku myl vapkou co? No jo pral jsi po ní slušně, ale špína nešla dolů. Řetěz bez jakéhokoli maziva. No chytrák co mu doma stojí GSo.
Jelikož jsem se s majitelem již domluvil, tímto tuto relaci ukončuji.
Přeji hezký zbytek moto sezóny.
Tomáš

Naposledy editováno 23.09.2020 23:04:48

Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

23.9.2020 v 23:05 | Nahoru | #52
tak uz aspon vis jakej je rozdil mezi novou a predvadeci

(reakce na) Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

24.9.2020 v 02:02 | Nahoru | #53

vilemx píše: Ále, podle všeho jeden internetový hrdina neměl koule ozvat se face to face při přebírání motorky. Tak kvapem odjel, aby mohl zbaběle žaloval z bezpečí klávesnice. Byl z toho tak paf, že si ani nevšimnul, že mu dochází benzín.Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

11.10.2020 v 15:02 | Nahoru | #54
Versys je chopper, nebo cruiser?

Nákup nového, nebo předváděcího motocyklu

11.10.2020 v 15:10 | Nahoru | #55
To nevím, ale moc se jim to nepovedlo co se vzhledu týká
Předchozí
1 2
Následující
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.
Související témata
Téma Autor Odp. Posl. příspěvek
Kdo vyrobí držák na textilní brašny... Kawasaki Versys 1000 TomProv 11 15.8.2021 v 16:44 TomProv
Kawasaki Versys 2017 - obsah nádrže Kawasaki Versys 1000 TomProv 18 5.8.2021 v 16:44 Komorerth
Serizeni svetel Versys 1000 Kawasaki Versys 1000 goes 27 5.8.2021 v 09:29 jandam
Zvuk brzdového systému po výměně ba... Kawasaki Versys 1000 Mašin1 4 27.7.2021 v 14:54 Mašin1
Garážové stání Praha Kawasaki Versys 1000 risolandl 7 6.3.2021 v 18:07 Gahan37

TOPlist