cartec_cerven_svoboda_forum

Téma: Přestavba tuono pár rad
15.1.2014 v 20:37
Pár rad už se tu několikrát objevilo že si přestavujete RSV čko na Tuono kdyby někdo na tomhle dělal tak tady je pár dílů který jsem myslel že jsou nesehnatelný nebo za těžký peníze.
Třeba vám to pomůže budu to aktualizovat když příjdu na nový věci.

tady odkaz na masku

tady je odkaz na kit kterej obsahuje brýle řidítka a vše co je potřeba na přestavbu na rovný řidítka dá se to sehnat v pohodě i na ebay do 5000 kč v pohodě i v česku to někdo objednává ale nejsem si jistej kdo.

Už zbývá jen sehnat náfuky sání a kryty induček to je ten největší oříšek ale dá se jezdit bez toho. Kdyby někdo věděl kde hledat každou radu uvítám.

Přestavba tuono pár rad

Skvělá odpověď, děkuji! 16.1.2014 v 08:14 | Nahoru | #1
Ahoj, shodou okolností dělám taky přestavbu Miluny na Tuono. Co se týče náfuků sání tak ty jsou v podstatě nesehnatelné, stejně jako kryty cívek (na ty jsme měl štěstí ). Ale co se týče náfuků tak ti poradím. Je tady spousta inzerátů kde rozprodávají na díly 125 tuono a tam ty náfuky jsou hodně podobné a po malé úpravě se dají použít i na velké tuono. V podstatě tam jenom uřízneš spodní část která je k ničemu a samotné náfuky obrousíš. Jenom dej pozor aby nebyly z bourané motorky a držely pohromadě. Pak chybí jenom zvětšit díru na sání, přidat jednu díru na šroub, doplnit mřížku a kus molitanu. Kdybych neměl motorku tak z ruky tak ti to nafotím

Přestavba tuono pár rad

Skvělá odpověď, děkuji! 16.1.2014 v 08:16 | Nahoru | #2
jo, abych nezapoměl, musíš ještě zpevnit lešení budíků navařením profilů z boku, jinak ti to po čase upadne...

Přestavba tuono pár rad

16.1.2014 v 09:53 | Nahoru | #3
Spíš sem přemýšlel že mám jednoho známého kterej dělá přestavby motorek a dělá díly z laminátu a má to dost v ruce. Tak zkusím sehnat od někoho na půjčení a nechám udělat z laminátu klidně i o nějakej kousek navíc

1 reakcí na tento příspěvek Přestavba tuono pár rad

16.1.2014 v 10:00 | Nahoru | #4
Je mi do toho prd ale pokud tu milunu nemáš rozstřelenou, není škoda se s tím takhle camrat? Pokud to slepíš z neorigo a samodomo dílů, bude to akorát zčuněnej prasopes, s prd hodnotou. Cesťáka máš, taky ty jízdy okolo komína dáš i s nízkejma řidítkama ne?
Ale jinak koukám máme podobný složení garáže

Přestavba tuono pár rad

16.1.2014 v 11:21 | Nahoru | #5
maska je taky nesehnatelný artikl

(reakce na) Přestavba tuono pár rad

16.1.2014 v 17:25 | Nahoru | #6
Jindrej> máš samozřejmě pravdu ale jezdím s lidma co jezděj převážně cestovněji a s nízkejma řidítkama je to náročnější navíc se mi tuono líbí a nechce se mi RSV čko prodávat protože za ty cenu co ho prodám Tuňáka nekoupím navíc je to moje úchylka se v motorce hrabat každej rok a jelots chceme dát alpy a koupačku v moři a s rovnejma řidítkama to bude lepší. Sice to bude bastl ale všechno bude nějak vypadat žádný samodomo pižlání. Když se to dá dokupy bude to vypadat skoro jako origo.
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.


TOPlist