Téma: motorky nebo ženský
 
24.11.2012 v 12:45
MOTORKY jako ŽENSKÝ ???
Podoba čistě náhodná??
Linie současných motorek a některé jejich vlastnosti, jsou hodně podobný s liniemi a vlastnostmi ženských.

Pěkně nalíčená ženská , je jako když vidíš designově vymazlenou mašinu. No a co když ji pak máš pod sebou…mřštnou a uječenou dvácu, nebo nezkrotnou a neposlušnou šestku, která se ti snaží vysmeknout z tvojich rukou. A to už nemluvím o těch krasavicích, kterým je šestset málo a musej bejt sedmsetpadesátkou, nebo plně litrový.

Tak takovou dračici pak můžeš jenom polechtat a máš toho plný nejenom ruce, ale taky plný kalhoty. Musíš ji pevně držet, aby s tebou nevlítla někam do trávy. Musíš ji zatraceně držet i stehnama, zmáčknout ji a pořádně na ni nalehnout. Když je oblečená do kapotáže, je jistě půvabná , ale když ji svlíkneš z kapotáže a máš z ní naked, to je možná ještě pěknější.
Je to krása nesmírná s ní lítat přírodou a bejt na vrcholu blaha, když s ní tiše jedeš po městě a sleduješ jak se za ní ohlížejí i ostatní. Na sluníčku se jí lesknou chromovaný doplňky, jako ty nejvzácnější šperky. Ale taková náruživá krasavice taky něco stojí. Ráda pije, ráda má neustále nový a nový doplňky. Je moc ráda, když do ní vrážíš prachy a pořád ji rozmazluješ.

Jsou motorky, zrovna tak jako některý baby, který sou dobrý akorát tak na to, aby stály někde ve stodole, nebo v lepším případě někde v muzeu. Jsou takový, který mají rády velikánský kapotáže a sou pyšný na svoje proporce, nebo jsou takový, co mají rády dlouhý…dlouhý…a ještě delší jízdy…
Nebo sou takový, co by nejraději lítali jen po lese, nebo někde po louce a sou celý hotový z toho, že sou zablácený a čekají až ji vemeš hadicí se studenou vodou.

Jsou i takový, který se rády vystavují někde v salonech. Když si ji fotíš, klečíš před ní, uznale pokyvuješ hlavou a lehce očima hladíš její křivky krásy. Jsou taky rády, když si před nima klekneš a dívaš se jí pod kapotáž a sleduješ , zda se něco za ten rok změnilo. Jsou ale i takový co jsou tvoji šrajtofli nedostupný, jsou ale i takový, co někoho už dávno omrzely a ony stojej někde za pár šupů.

Tak ochraňujte a hejčkejte ty svoje krasotinky.

Naposledy editováno 25.11.2012 09:39:54
Anketa: motorky nebo ženský
morotky a ženský
45%
14
bez motorek a bez ženských
0%
0
motorky
48%
15
ženský
6%
2
Předchozí
1 2
Následující

motorky nebo ženský

24.11.2012 v 13:13 | Nahoru | #1
No jó zima se blíží,jinak pěkný (y

motorky nebo ženský

24.11.2012 v 13:19 | Nahoru | #2

1 reakcí na tento příspěvek motorky nebo ženský

24.11.2012 v 13:36 | Nahoru | #3
motorka neremcá když jí vymetu výfuk

motorky nebo ženský

24.11.2012 v 13:47 | Nahoru | #4
Tvl to je matroš...

motorky nebo ženský

24.11.2012 v 14:05 | Nahoru | #5
pěkné.

motorky nebo ženský

24.11.2012 v 14:09 | Nahoru | #6
Hezké! Vystihl jsi to naprosto přesně, a mám chuť to někde použít :)

(reakce na) motorky nebo ženský

24.11.2012 v 14:40 | Nahoru | #7

Urvyhnat píše: motorka neremcá když jí vymetu výfuk

jo, tohle dobrý

1 reakcí na tento příspěvek motorky nebo ženský

24.11.2012 v 14:56 | Nahoru | #8
MOTORKY nebo ŽENSKÝ díl druhý

Je beautyful day, ty sedíš ve svý oblíbený hospůdce. Venku je opravdu super, tak si sedneš do zahrádky a jen tak pogumuješ. Hledáš to nejlepší místečko, abys viděl dobře na chodník a pak taky do blízkýho parčíku. Samozřejmě, že motorkářská hospoda je blízko silnice.

Zajedeš do židle, zapálíš cígo a hrdlo si poliješ prvním pivkem. První objekt na obzoru. Všimne si tvý pozornosti a snaží se ze sebe shodit nejistotu. Ale moc jí to nejde. Boky se ji sice pěkně vlněj, prdelinka taky, ale nějak nezvládá vysoký kramflíky. Hm i nahoře vypadá vyvinutě. Madam našlapuje jako Kladruby a tváří se důležitě. Dorazíš první pivko a zapálíš další cígo a bavíš se.

A najednou slyšíš hukot někde z města. Už teď poznáš že se blíží tvůj sen…erjednička. Wow, už je tady a je v modrým vohozu. Má červenou tak chvíli stojí na křižovatce a máš dost času ji omrknout. Zvedneš sluneční brejle , abys ji líp viděl. Necháš pivo pivem, babu babou a jdeš se podívat blíž. Pilot na tebe čučí přes plexi a ty posloucháš jak si jeho mašina přede. Dvakrát přidá plyn až na omezovač a ty mistrně zvedneš palec, že to bylo dobrý. Má zelenou, potáhne a po zadním mizí mezi auty.

Pamalu se vracíš zpátky na svoje místo. Dáš si další kousek a koukáš do parku, kde sedí nějaká buchta s čoklem. Všimla si tvejch zvědavých očí a tak si jen významně přehodila nohu přes nohu. Čumíš ji pod sukni, zapaluješ cígo…ale obráceně vole, zapálil si filtr…vypadáš jako debil, ale ji to notně pobavilo. Odkráčíš na toaletu, ulevuješ si, pak si olízneš háro a nabíráš kuráž. Těch 5 piv ti určitě pomůže, abys tu kuráž našel.

Vyjdeš z toalety a na křižovatce další motoráři…no jo, je teplo, tak se rojej. Ty rázně vyrážíš přes přechod směr park. Ratlík na tebe vyrazí, jeho panička ho uklidňuje a že prý nekouše. Přisedneš jako že pokecáš. Tvoje mašina čeká v garáži a ty tady balíš nějakou buchtu s čoklem.

Drbeš se za uchem a přemýšlíš, jestli přece jenom jízda na motorce nebylo lepší řešení. Ale co, 5 piv je 5 piv, tak se musíš snažit, aby dnešní den sis užil jinou jízdu.

motorky nebo ženský

24.11.2012 v 15:03 | Nahoru | #9
ty voe, co to hulíte??? pošlete mi taky vzorek...

1 reakcí na tento příspěvek motorky nebo ženský

24.11.2012 v 15:06 | Nahoru | #10
Kde na to chodíš? :D

motorky nebo ženský

24.11.2012 v 15:12 | Nahoru | #11
To je ale blbost...

urvyhnát>

motorky nebo ženský

24.11.2012 v 15:55 | Nahoru | #12
....tady je nekdo uplne sjetej dobrej matros kamo

motorky nebo ženský

24.11.2012 v 15:57 | Nahoru | #13
Ale jo, je to prdel... Normálně jsem si to celý přečtl a je to docela pravda at hulíš cokoliv. Už at je jaro...

Naposledy editováno 24.11.2012 15:59:11

(reakce na) motorky nebo ženský

24.11.2012 v 16:17 | Nahoru | #14

Behysek píše: Kde na to chodíš? :Dto jsem sepsal v roce 2005
a dal to do programu 300 ZGH
mám ještě jednu, tu jsem kdysi se už dával

2 reakcí na tento příspěvek motorky nebo ženský

24.11.2012 v 16:20 | Nahoru | #15
a tady je třetí kousek

CESTA DO HOŘIC

Jel jsem na kole z práce a u naší benzinky jsem si všiml plakátu, že na hradě Kokštejn, bude sraz motorkářů.Jedu tam…druhý den jsem vytáhl ze stodoly jawku, na který dědek jezdil do práce, když ještě dělal na dráze. Helmu jsem našel na půdě. Trochu jsem to všechno oprášil a chvíli běhal s motorkou po dvoře, než si dala říct.

Tak jsem vyrazil. Čím víc jsem se blížil místu srazu, tím mě předjíždělo víc a víc motorkářů.Každej kdo mě předjel se po mě otočil a ukazoval mi zdvižený palec. Tak, už jsem tady. Celý sraz se odehrával na louce pod hradem. Neměl jsem odvahu tam se svou jawkou přijet, asi by ji tam byla trošku hanba mezi těma Japoncema.Tak jsem ji strčil do křoví a hodil za ní i dědkovu helmu. No a zbytek cesty jsem šel pěšky.

Najednou slyším za sebou burácet motor…ty vogo…no to je Dukna…otočím se…jo..je to Dukna..a celá černá…a na ní pilot, taky celý v černým. Stojím na cestě a jen tiše čumím. Najednou ten black biker zastaví a zvedne plexi…a ptá se, kde je tady ten sraz…ukážu prstem a všimnu si že pod plexi se ukrývá ženský obličej…je to baba…Odjela a já se pěšky došoural na místo.Louka plná lidí, plná krásnejch motorek. Voní prase na rožni a je slyšet pěknou rockovou palbu. Dám si pivko a bloumám mezi motorkama. Dám, si další a pak další. Pak si sednu na lavici a jen pozoruju ten mumraj. Čau bajkere…je to ona..sedla si naproti mně. Čau bajkerko..odpovím jako slušně vychovanej kluk. Bavíme se o všem možným. Odkud jsme , co děláme a tak. Ani jsem si nevšiml, že se už setmělo. Pijeme a kecáme, kecáme a pijeme. Nešel by sis zatancovat?…jojo..koktám…zrovna hráli ploužáky…byla na mě přilepená…to je asi tím pivem …cítím její parfém..je sice malá…ale pěkná.

Lepí se na mě čím dál víc a já cítím, že mi jsou džíny nějako těsnější.Podle jejího šibalského úsměvu, to cítí i ona.Najednou mě chytne za ruku a táhne mě pryč …sakra, zrovna když hráli Ozzyho…jdeme dál a dál na louku…už necítím prase z rožně..a i hudba už není tak hlasitá…Stojíme na louce. Koukáme na sebe a ona zahodí koženou bundu a hned letí do trávy i její tričko. Stojím tady jako tele, který je poprvé na pastvě.

Tak co bajkere..ptá se mě. No nic, povídám, asi bude do rána kosa, trapně dodám. Sudnavá si boty a pak slyším patenty od jejich kožených kalhot…a vidím jak si je rve dolů…ani nevím jak se ocitám na zádech jako brouk..její tanga a moje trenky tiše padnou do trávy…už vím, co to je, když motorkář jede spanilou jízdu..

Probouzí mě chlad a sluníčko…otevřu oči a chvíli nevím co se děje. Vidím oblohu, posadím se…vidím kolem rozházený svoje věci. Rychle se oblíknu..mám žízeň..a bolí mě celý tělo. Jdu zpátky a hledám stánek, abych si dal kafe. Až teď mě došlo, že to nebyl sen. Srkám vyprošťovací kávu a pozoruju, jak se ostatní balí a loučí.

Vydám se na cestu hledat svou jawku. Přidám do kroku z obav, jestli ji náhodou někdo neukradl. Pak ale zvolním…kdo by ji kradl ty vole. Zhruba na stejným místě jako včera, slyším za sebou opět ten zvuk Dukny. Bojím se otočit. Zastavuje vedle mě a mě se zastavuje srdce. Chytla mě za přezku na opasku a přitahla k sobě. Díky bajkere, bylo to super..slyším její hlas z černý helmy.A ten jeií provokativní kukuč.Příští sraz je za měsíc v campu poblíž Hořic, jedou se tam závody, přijedeš?...ptá se mně…jojo..koktám…pohladí mě a odjíždí…

Vyjede z louky na silnici a ještě jednou se otočí a zamává. Pak ji už nevidím a za chvíli ani neslyším. Black Woman a Black Dukna jsou pryč. Vytáhnu jawku z roští nasadím blembák a jedu domů. Motorku šoupnu zpátky do stodoly a helmu položím na sedlo, jak jsem to viděl na srazu.Vezmu si mapu a koukám, kde jsou ty Hořice. Za měsíc vyrážím do Hořic. S dámou od Dukny jsme se ale nepotkali. Ale neva, závody byly fantastický a nikdy na ně nezapomenu. Od tý doby jsem do Hořic jezdil pravidelně. Ne abych hledal černou bajkerku a chtěl nasávat její vůni, ale abych nasával vůni motorek, abych se opájel, ne u stánku pivem, ale tou atmosférou…GO HOŘICE GO!!!

motorky nebo ženský

24.11.2012 v 17:29 | Nahoru | #16
uses borec, hrozne pekne se to cte

motorky nebo ženský

24.11.2012 v 17:56 | Nahoru | #17
Teď si představ,že by se třeba motorka mohla i "chovat" jako ženská
Jako nejsou všechny stejné,ale...Tak třeba borec příjde do motosalonu.A že si jde koupit navoněnou a naleštěnou fungl novou mašinu.
A motorka se jenom ušklíbne,že s takovým chlapíkem prostě nikam nepojede.
A nebo.Kluk příjde z práce a jde do garáže.Celej natěšenej,že si dneska dá kolečko po Orlických horách např...No otevře garáž,sundá plachtu,vytlačí svého miláčka před barák a že jako nastartuje.Mačká startér a nic...ještě jednou.Zase nic....Tak se zeptá motorky,proč nechceš se mnou jet,je krásný den a už dlouho jsme nikde nebyly ???? No a motorka mu naštvaně odpoví.Nosíš domů takovou mizernou výplatu,dřevo není naštípaný.Garáž je celá neuklizená a ty bys chtěl někam se mnou jezdit ???? Nikam !!!!!
Chápu,jak to myslíš,ale ještě že motorky nejsou jako ženský..Ahoj

(reakce na) motorky nebo ženský

24.11.2012 v 18:02 | Nahoru | #18
Larry>

(reakce na) motorky nebo ženský

24.11.2012 v 19:08 | Nahoru | #19
Larry> fákt hezký

1 reakcí na tento příspěvek motorky nebo ženský

24.11.2012 v 20:59 | Nahoru | #20
a já čekal anketu čemu dát přednost a šel sem dát hlas motorkám...a ono zase nic

motorky nebo ženský

24.11.2012 v 22:12 | Nahoru | #21
Larry-fakt dobře

motorky nebo ženský

24.11.2012 v 23:13 | Nahoru | #22
OMG Ale alespoň je co číst

motorky nebo ženský

24.11.2012 v 23:20 | Nahoru | #23
hóóódně dobrý

motorky nebo ženský

25.11.2012 v 07:27 | Nahoru | #24
Srazy? Na ty se hodí americká hláška I WENT TO A TRAILER WEEKEND ON A BIKE
Ne každý to pochopí, ale to je cílem :)

(reakce na) motorky nebo ženský

25.11.2012 v 08:55 | Nahoru | #25

Kopriw píše: a já čekal anketu čemu dát přednost a šel sem dát hlas motorkám...a ono zase nicuž tam máš anketu
tak hlasuj

Naposledy editováno 25.11.2012 08:55:37

motorky nebo ženský

25.11.2012 v 08:58 | Nahoru | #26
Se tu pan spisovatel rozjíždí

motorky nebo ženský

25.11.2012 v 10:34 | Nahoru | #27
ťuk

motorky nebo ženský

25.11.2012 v 10:55 | Nahoru | #28
Taky byla tak orosená mezi kozama, když si sundala tu koženou bundu? Hmmm...

motorky nebo ženský

28.11.2012 v 12:44 | Nahoru | #29
dobré počtení tak po ránu

1 reakcí na tento příspěvek motorky nebo ženský

28.11.2012 v 12:49 | Nahoru | #30
Ty vole, nechces to zfilmovat? Ja na to cteni nemam moc casu
Předchozí
1 2
Následující
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.


TOPlist