PROFIL UŽIVATELE

1100Virago

Offline: Dnes v 13:19 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: -
Město: Ostrava-Jih
Lokalita: Ostrava Morav...
Komentářů: 3x
Pomohl: 217x
Založil témat: 14x
Napsal příspěvků: 19761x
Body komentářů: 2682 / 44
ID uživatele: 495
Registrace: 3.2.2008
ICQ:PMR 5:05

Adresa profilu:http://1100virago.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 4175 záznamů

22.6.2021 Článek Koukám, že máš kvalitní křišťálovou kouli Souhlasím, že Yamaha a Suzuki nejsou motorky pro Marquezův styl, ale na Ducati nebo KTM by podle mě byl hodně vepředu. S Ducati možná ještě víc, než se současnou Hondou.
20.6.2021 Článek Četl jsem vyjádření jezdců na webu Yamahy a Maverick přiznává, že za to může zpackaná kvalifikace. Prý je Sachsenring nejtěžší na předjíždění, tak zkusili změnit setup tak aby zlepšili stabilitu na brzdách, aby šlo soupeře předjíždět vybržděním. Jenže když dojel Ducatky, byl v háji - nikdy se za ně nedostal před zatáčkou tak blízko, aby je mohl zkusit přebrzdit a tím pro něj postup vpřed skončil.
Každopádně, jak nadějně při přestupu k Yamaze působil, tak ostudně u ní asi skončí. Podle mě mu smlouvu neprodlouží. Převelí Franca od Petronasu, nebo naberou nějakou mladou pušku z Moto2. Leda by se najednou utrhnul ze řetězu a získal sérii pódií - ale na to to prozatím nevypadá.
20.6.2021 Článek Mě teda Marquez překvapil, ale k tomu zbytku bych napsal jen "naprosto přesné" Na Peccu jsem ve svém komentáři zapomněl, ten se opravdu parádně proháčkoval polem.
20.6.2021 Článek Půl závodu jsem se strachoval, jestli to zahodí Marquez nebo Oliveira - ale dovezli to oba do cíle a deklasovali zbytek pole. Yamaha dneska tragická, jak to ten Quartararo dokázal? I Rossi dokázal dojet pro dva body, ale Viňales s Morbidellim se závodem protrápili. Franca alespoň omlouvá starý model, ale pro Mavericka je to ostuda. Ducatky trochu zklamaly, KTMky příjemně překvapily a Aleix dělal co mohl, ale motorka mu asi nedovolila víc.
Pro mě bylo dost zajímavé, že Marc nedokázal získávat na výjezdech. I ta Aprilka mi připadala živější. Dost zvláštní, protože Honda motoricky zaostávala málokdy.
+6 
18.6.2021 Článek Maxiobr 18.06.2021 16:56: Pokud by Rossi ve vlastním týmu jezdil, bude to opět jágrovina Ten taky hraje ve vlastním týmu.
18.6.2021 Článek proprager: Tak si vyber...
https://www.bikesrepublic.com/featured/motogp-valentino-rossi-set-to-leave-srt-retirement-looms/
Proto jsem psal "prý".
18.6.2021 Článek A Razali prý prohlásil, že nebude čekat na jeho rozhodnutí ohledně sezóny 2022 a že s ním smlouvu neprodlouží. Takže Valentino jde v Jágrových šlépějích.
18.6.2021 Článek Ani bych neřekl
https://tinyurl.com/4dzcdz49
15.6.2021 Článek Souhlasím, že letos by to mohlo Yamaze padnout , ale ještě se uvidí.
Od Pola čekal víc asi kdekdo, ale letošní Honda si očividně nerozumí s letošními Micheliny a zatím nenašli řešení a dopláci na to i Pol.. Ale až najdou správný setup, půjdou výsledky nahoru.
15.6.2021 Článek Myslím, že MM sedí ještě víc COTA v Austinu. Kdyby to předloni nezahodil, znal ten okruh jediného vítěze. Ale souhlasím, že německá motokárová dráha mu sedí taky , akorát si nejsem jistý, jestli tým dokáže Hondu přinutit fungovat s letošními pneumatikami.
13.6.2021 Článek Taky Turky nemusím, ale naopak musím uznat, že Toprak je kvalitní řezník a na brzdách naprostá špička WSBK. Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby jeho a Gerloffa Dorna převelela z "národnostních důvodů" do MotoGP.
9.6.2021 Článek Myslím, že si mě s někým pleteš a že ode mě žádný takový příspěvek ohledně Lorenzova přínosu vývoji Hondy a Firebladu nenajdeš. Ani ty palce. Schválně to zkus - jestli se ti zadaří.
Co je na tom mém příspěvku "síla"? Jen jsem volně citoval Caseyho.
8.6.2021 Článek Pro zajímavost - před pár lety dostal Casey dotaz, jestli by dokázal Marqueze porazit. Odpověděl zhruba ve smyslu, že v závodě určitě, protože to dokázali Lorenzo, Rossi, Pedrosa nebo Dovizioso, tak proč by ne on sám. Ale v šampionátu by to bylo těžké, protože Marc se už naučil kde má slabiny a zapracoval na jejich eliminaci.
8.6.2021 Článek Ale pro tu novou specifikaci hlasovala drtivá většina závodníků, proti byli jen tři, takže se nedá říct, že jim to bylo vnuceno. Na rozdíl od nového rámu Yamahy, který vznikl na žádost Rossiho a musel na něj přejít i Viňales.
7.6.2021 Článek Nestávalo se mu to? Možná ne v závodech, protože pády často zázračně zachraňoval, ale v trénincích padal vždycky hodně. Byl to jeho způsob, jak najít limity motorky, pneu a sebe. Teď mu chybí rozježděnost a znalost techniky a kdoví, jak ho v tom posune dnešní test.
Casey Stoner vzpomínal, jak Ducati 2010, i když se od předchozího modelu moc nelišila, vyžadovala úplně odlišné nastavení aby správně fungovala. A přišli na to až v závěru sezóny a nakonec z vydřených pódií a brambor najednou byla opět vítězství. Kdoví, jestli na tom letošní Honda není podobně.
Předchozí
1 2 3 4 5 6 7 8 9... 279
Následující

TOPlist