motopark_kvetenPROFIL UŽIVATELE

BaluJarda

Offline: 12.4.2019 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 58
Město: Všetaty
Lokalita: Mělník Středo...
Komentářů: 2x
Založil témat: 2x
Napsal příspěvků: 10x
ID uživatele: 44449
Registrace: 16.2.2008
ICQ:427
Skype:balu.jarda

Adresa profilu:http://balujarda.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře k článkům
Nalezeno 4 záznamů

28.10.2008 Nedokončená dovolená - Chorvatsko Je to zážitek ,na který jen tak nezapomenete .Zase máte zkušenost jak málokdo .Dobře vím co znamená morální podpora manželky (přítelkyně) .Příště na cestách budete mít určitě víc štěstí .Do dalších km vám přeji pohodu v sedle a jen slunce nad hlavou .
29.9.2008 MZ Video by Martin Krátký Je opravdu dost dobrý a nejen na videu !!!Já a moji dva kamarádi jsme pořádali jednu akcičku a Martina jme tam měli pozvaného.Měl dvě vystoupení po 30 min. a bylo se opravdu na co koukat .Prostě a jednoduše,chce to vidět na vlastní oči.Vřele DOPORUČUJI!!!Je to BOREC
29.3.2008 Chris Pfeiffer - Streetbike Freestyle Rider MAZEC ,holt kdo umí tak prostě umí !!!
22.3.2008 Nehody motorkářů v roce 2007 Ahoj,
četl jsem si statistiku a komentáře.Dá se souhlasit s ledasčím,ale určitě né s tím, že statistiky jsou na nic.Nejsem už nejmladší a co jezdím,tak se statistiky uvádějí pořád.Je to celosvětový a má to svůj význam.Je to totiž jak dobrá a špatná reklama na zboží,"STEJNĚ SE O NÍ MLUVÍ".Ať chcete nebo nechcete,stejně o tom všichni přemýšlíme a to je účel "STATISTIK a REKLAM".Pokud se nad tím aspoň někdo pozastaví a přečte si údaje,tak to splnilo smysl článku.
Používání dálkových světel na motorce,se mi taky nelíbí,ale zkušenost je taková,že člověk zpozorní,prostě se něco na silnici děje.
Možná by bylo zajimavé si přečíst statistiku nehodovosti a porovnat jí s obdobím, kdy povinnosti svítit ve dne měly jen motorky a potom období,kdy byla povinnost celoročního svícení u všech vozidel.Je to můj osobní názor a nikomu ho nevnucuji,ale takhe to nějak chápu já .
Všem motorkářům přeji hodně šťastných km v nadcházejicí sezóně a vždycky dobrej DOJEZD do CÍLE !!!

TOPlist