renocar_kvetenPROFIL UŽIVATELE

PetNed

Offline: 27.5.2020 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 58
Město: Kopřivnice
Lokalita: Nový Jičín Mo...
Poděkoval: 2x
Pomohl: 4x
Založil témat: 11x
Napsal příspěvků: 74x
Body komentářů: 14 / 9
ID uživatele: 330456
Registrace: 2.3.2018

Adresa profilu:http://petned.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 24 záznamů

16.3.2020 Článek No, líbilo se mi to ... Oceňuji mmj. to, že se objevily i cestopisné informace (názvy).
Zajímalo, by mne, kolik měříte. Sám bych si rád někdy splnil své přání si takhle pojezdit na opravdovém enuduru, ale vímám to tak, že výška je problém (měřím 170 a nemám dlouhé nohy).
Jinak řešení problému s foťákem na cestování, resp. s prostorem - můžu jenom doporučit bezzrcadlový systém 4/3. Foťák malý rozměry, ale velký svými možnostmi.
5.2.2020 Článek Ondro, super .
Byl jsem na tvé přednášce, sledoval jsem tvé výprávění i na Genezi v Motoplkách a pořád si to užívám. Určitě částečně proto, že sám to plánuji projet. Akorát jako dvě cesty - Gruzii a Pamír. Momentálně vidím jako největší problém uvolnit se v práci. Pořád ale věřím, že to nějak dopadne.
Držím ti palce moc a moc. Na Magadan to budeš potřebovat .
7.8.2019 Článek ad>Plitvické jezera - u vstupu do parku, resp. u pokladen je "Luggage room". Je to zdarma a zamyká se. Info poskytnou na informacích. Taky jsme nechávali hadry na mašině, ale některé věci jsem chtěl mít schované a zabezpečené, např. navigaci. Na prohlídku parku jsem šel jenom s foťákem a dokladama.
26.7.2019 Článek Ahoj,
díky. Líbilo (občasné překlepy, no... . Mělo to hlavu i patu, dá se podle toho plánovat.
Ale jako fotograf nepochválím fotky.
25.6.2019 Článek Ahoj a zdravím,
taky se připojím se svým názorem. Souhlasím s Jetsem i Komorethem a dalšími kritiky. Myslím si, že kritika je naopak podnětná věc a není namířena k ponížení autora. Pokud chce člověk psát a vyvíjet se, musí znár i své chyby a poučit se z nich.Psaní článků má svá pravidla a moji povinností vůči čtenářům je tato pravidla dodržovat a zlepšovat se. Nečekám přece, že to dopadne na 1. dobrou.
Argumenty typu "Je mi jedno jak to bylo napsané, hlavně že to je o motorce a hlavně, že vyjel atd". - nezlobte se, ale to za chvíli bude úpně o ničem. Stejně tak nedodržování gramatických pravidel. Prostě když chci vystoupit ve veřejném prostoru, měl bych se na to trochu připravit.
Jinak palec nahoru za názor na motorkáře, sám to vnímám obdobně .
+3 
6.6.2019 Článek krásná, jednoduchá, elegantni ... bohužel příliš vysoká
23.4.2019 Článek Dus0> Ahoj, no, rozlučková proto, že jsem se po tomto výletu rozloučil s Hondou Rebel, na které jsem celý výlet absolvoval. Rebel byl moje láska na první pohled. Od objednání do "doručení" Rebela uběhlo půl roku. Během té doby jsem četl různé cestopisy a postupně jsem začínal tušit, že sice jsem si koupil lásku na 1. pohled, ale asi to není úplně správná volba. Já jsem založením spíše si máknout a trpět u toho a to mi ten Rebel nenabízel. Na tomhle výletu jsem se utvrdil ve svém názoru, že půjdu do změny. Takže tak .
17.4.2019 Článek čauki,
člověče, líbílo se mi to. Já měl to štěstí, že mi při mém prvním a ještě k tomu osamoceném výletě všechno klapalo. Jo, pršelo atd., ale vše jelo.
Trochu mne zaráží ta neochota používat navigaci. Už staří námořníci používali kromě map sextant. A myslím, že se necítili být na něčem ochuzeni (joke ). Prostě mám nahozenou kostru trasy a jedu. Nemusím do té navi koukat celou cestu jak trubka a případně pak nabuřit díky tomu do nějakého auta přede mnou (opět joke ). Jenom si průběžně kontroluji směr a hlavně při průjezdech městem nebo na křižovatkých neřeším. Čas, který získám tím, že zbytečně nebloudím, ztratím kocháním se, zastávkama atd.
A na čem bych nešetřil, je barák a postel - peřina. Tedy stan, karimatka a spacák. Může se stát, že mne počasí zavře na nějakém místě více než na jednu noc. Ve stanu, kerý protéká, na karimatce, která neizoluje a nedává alespoň nějaké pohodlí a hlavně spacák, kerý mne nezahřeje, to prostě nejde. Howgh ...
Držím palce do dalšího putování, bo vo tom je ...
+1 
13.4.2019 Článek bob01> já už se závoděním končím. Ještě letos B7, ale ostatní jsem už vypustil. Ano, chce to mít hodně naběháno a to stojí čas (téměř všechen) a sílu. Po sezoně (6 závodů/ rok) jsem měl naběháno kolem 1800 km s převýšením kolem 80 km. Poslední dva roky jsem už cítil, že kolena bolí. Nechtěl jsem to tahat až na hranu, chci ještě dělat i jiné věci, např. projet Pamír highway nebo pít čaču s místňakama v Ushguli . Takže teď už běhám pro radost a na udržení kondice. Zlom vaz a díky
13.4.2019 Článek Děkuji
ad JiříII.> fotím na Panasonic GX 80. Mám k němu 2 objektivy - 12-32 a 35-100. Fotím do RAWu.
Stan mám Coleman pro 3 osoby. Takže jsem schopen sušit věci vevnitř. Přitom váží přes 3 kg a zabere minimum prostoru. Když se podíváš na foto, uvidíš, že stan je podvěšený pod konstrukcí (konstrukce je nad tropikem). Díky tomu lze stan stavět i bourat v deští - vnitřní stan lze stavět i sundat pří stojícím tropiku. Výborná je ta malá předsíňka. Když je hnusně, dá se tam v klidu vařit a jsou tam schované boty atd.
11.4.2019 Článek Vážení,
děkuji. Fakt jo.
ad Jets> zrovna tobě bych rád vyhověl. Líb se mi tvůj styl cestování. Ale popisovat na motorkářích průběh ultramaratonu v horách, to by mne tady dav ukamenoval
+1 
8.4.2019 Článek Čau Romane,
tak okleštěnou variantu mám v plánu na velikonoce (žena říká, že na jihu bude tepleji ). Tak to bylo příjemné počtení ... PetrN.
+1 
25.2.2019 Článek Ahoj, nicméně, jestli ti můžu poradit, nech si ty články korigovat. Zpracuj si myšlenku, kterou chceš sdělit, napiš to a pošli to nejdříve někomu, kdo ti to opraví. S češtinou (gramatikou a občas skladbou věty) máš problémy - občas dost velké. Myslím si, že pokud chceš přispívat na jakákoliv fóra resp. servery, měl bys mít toto zvládnuté. Sdělit zážitky příp. přiblížit život na opačném konci světa a napsat to správně česky, jsou dvě různé věci. Tvým vlastním zájmem by mělo být abyse to spojilo. A pokud máš problémy s češtinou, nech si od někoho pomoct . Zatím jsem přečetl snad všechny tvé příspěvky a tak to už snad můžu posoudit. Měj se.
-1
16.1.2019 Článek Brabčák je borec a doufám, že to dotáhne do konce. Ale přivítal bych více info i o dalších našich borcích.
Gábina (bojuje jak dračice)
Veselý (je na 6. pozici v Malle moto) což je super.
6.12.2018 Článek Targus>díky za tip. Hned jsem zkusil googlit a přes nákladní pneu jsem se dostal k záplatám o větším průměru (cca 38 a více). Což je pro nás dušáky celkem důležitě, v cyklo sadě je největší záplata kolem 30 mm a to 1-2 ks max.
https://www.vawobchod.cz/opravne-materialy-opravne-zaplaty/
Předchozí
1 2
Následující

TOPlist