| Skupina:
| Registrovaný |
| Pohlaví:
| Muž |
| Věk:
|
62 |
| Město:
|
Dobrovice |
| Lokalita:
| Mladá Bolesla... |
| Komentářů:
| 2x |
| Pomohl:
| 4x |
| Založil témat:
| 1x |
| Napsal příspěvků:
| 193x |
| Body komentářů:
| 1 / -23 |
| ID uživatele:
|
239515 |
| Registrace:
| 21.12.2014 |
Adresa profilu:http://petr45.motorkari.cz
(Sdílet)
Zdravím majitele krásného a věcného stroje. Ty lebky, no ne že bych byl takovej killer, to je taková spíš recese. Kamarád z práce co taky jezdí si pořídil nášivku na záda, velkou lebku a pořád vrkal, až mě naočkoval a takhle to dopadlo. Jinak jsou stříklý airbrushem, takže není problém to v rychlosti zase "zcivilizovat".
Hodně šťastných kilometrů.