motopark_brezenPROFIL UŽIVATELE

Vennom

Offline: Dnes v 12:58 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 40
Město: Dobřany
Lokalita: Plzeň-jih Plz...
Pomohl: 3x
Založil témat: 11x
Napsal příspěvků: 158x
ID uživatele: 132100
Registrace: 23.1.2011

Adresa profilu:http://vennom.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře k článkům
Nalezeno 6 záznamů

21.1.2019 Suzuki V-Strom 1000XT ABS: proud Véčkové energie A mě se líbí...stromečka mam a kámoš afriku... každá má své ...za mě pškná recenze na pěknou motorku...není dokonalá ale to neni žádná a za ty prachy je supeer...jen ty prachy mít, hnedka si jí pořídim
+1 
3.1.2019 Dlho odkladaný výlet na Balkán. Ahoj, super napsané a nedělej si z kokošků těžkou hlavu, dycky je někdo chytřejší jak ve fóru tak i v komentech... Prosimtě v tom Neum, nevzpomeneš si kde jste měli ten penzion?

Díky
+1 -1
5.4.2018 Je to tady, jedu do Mongolska! Nezbývá než závidět...parádní cestopis, parádní fotky a musel to bejt nezapomenutelnej zážitek...Měl jsi fakt kliku že se ti to takhle povedlo!Ať ti vydrží i na dále!
10.9.2013 Alpy 2013 - okružní cesta Jojo Giau bylo fakt mazec... ve svý podstatě od Passa Fedaia (marmoláda) až do Cortiny to je prostě naprostá nádhera která se musí vidět..jen škoda že Falzagero už nebylo možný projet...to sem jel před lety v autě a určitě by to bylo mooooooc pěkný
10.8.2013 Italie na pionýrech za 6 dní My jsme byli loni na 350 a kyvkách Rumunsko - Fagaraš a oprav bylo požehnaně - za opravu nepovažuju lanka a světla nebo výměny duší ale tohle je fakt mazec! Pěknej článek...jen nechápu na čem ste to frčeli... vydržet tejden nespat najet tolik Km a z toho 4 dny opravovat. Klobouk dolů.
31.7.2013 Netoč heftem - stiskni páčku! Mě bolí palec už jen to vidim...tak kolem komína by to šlo ale sebelepčí ergonomie nenahradí volnost pohybu celý ruky...a na dlouhý trase si na heftu přesunu ručičku nahoru a jen jí odpočívam...navíc je pravda že při brždění automaticky člověk chytí řidítka aby se palcem opřel a ostatní prsty mačkali brzdu a to by s plným plynem asi nebylo to pravé ořechové. Za mě -> mě to na řidítka nepůjde.
+5 

TOPlist