cfmoto_800mt_sport_kufryPROFIL UŽIVATELE

Bimbam

Offline: 2.6.2023 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 56
Město: Nymburk
Lokalita: Nymburk Střed...
Komentářů: 1x
Pomohl: 81x
Napsal příspěvků: 16562x
ID uživatele: 124125
Registrace: 10.8.2010

Adresa profilu:http://bimbam.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 19 záznamů

5.1.2022 Deník Tož aspoň že sis nechal Modrou já už se bál co s Tebou je když ses dlouho ani na pokecu jawablázním neukázal
12.7.2019 Deník Okousanej dort a upitý kafe... Ale tu průvodkyni tam nikde na fotce nemáš - to je třeba napravit při dalším výletě.
26.3.2018 Deník Tož ona ta pětasedma má taky štokra (čili přikladač) i když třeba v Budějicích se říká štokru bugatka a jinde se říká štokr nákladní 555. Ta co má Sema na obrázku z Karlštejna je plzeňská 111-ka co dokonce nese jméno Plzeň , v čechách ještě jezdí mašina stejné řady z České Lípy - ta se jmenuje Líza ( má červený kola) a na moravskéch drahách občas pětasedma z Brna. Sem tam se k nám na tratě zatoulá i pětasedma z Vrůtek.
30.4.2012 Deník Prdlajs, to bude Jawou
27.3.2012 Deník Tak koukej honem dát dokupy Karla, ať má jeho jmenovec na čem jezdit ne? Takovejch fichtlů se vám povaluje všelikde... to přece nemůže bejt problém rozhejbat
19.3.2012 Deník Teď ale budeš muset ještě překopat tu jednopáku na dvoupáku - zvlášť řadičku a zvlášť startovačku, když už sis dal tolik práce s naroubováním "světla na fichtla" na panelku, couvnout nemůžeš.
11.1.2012 Deník No jo, "ten který z toho nikdy nesleze" na to už zase vlezl a fuj zrovna na sněhu. brrrr odporná bílá studená věc co je úplně na nic. Tož dobrou sezónu Tobě i Panelárně z Líbeznic
6.1.2012 Deník Jenom do nádrže nelej co kde najdeš, nebo budeš dělat brzo přinejmenším gufera. A proč tě jako bolí noha? Teda kerá - ta řadící nebo ta startovací? Když sklouzne noha ze startovačky v momentě když je dole, to pak holeň zabolí, to jooo, ale furt je to prd proti tomu když kopne při startování dvaapůla jednobuch
2.1.2012 Uživatel ahooj oprdlo, zdraví tě Luboš, dnes se přišel kouknout do práce. Za chvílu jdu pižlat. Zatopil sis už?? Cestou do prác mi zdechla třinda na křižovatce - mám podezření na přicpanou volnoběžnou trysku. Nšla našlápnout až se sytičem a to teplá, jinak jela jak čert, ale volnoběh prostě neudrží. Pitomý je že trysky jsou nepřístupný a musí karbec ven, takže budu jawit až dojedu domů. jinak se jelo ráno v klidu a nebylo vůbec zima.
14.12.2011 Deník Pak by ale nebylo k rozpoznání v šeru garáže v krátkých dnech od Morgany - soudím podle jedný fotky mustanga že Morgana parkuje v Endyově.
12.12.2011 Deník Aby nebyl, je to starej dobrej poctivej červeno-fialovej fichtl kterej nebyl napaden kutilem domácím tolik, aby ho to zničilo. Byl jsem se za ním teď podívat v jeho stáji kde si povídá s Hořčičákem a pohladil jsem ho za tebe a řekl mu že na něj myslíš i kyž nejsi přímo u něj.
6.12.2011 Deník No, Bimbo, spolkni jedy. Plechy jsem viděl na živo před pár dny kdy jsem se k Endymu otočil cestou z Podbořan a ta barva linek je fakt zlatá a ne bílá. Malovaná, ne polepama. Je možný že to zkresluje fotka, ale když koukneš POŘÁDNĚ na první fotku kde je vidět panelka celá, tak tam ty linky jsou opravdu zlatý i na mým špatným monitoru v práci.
28.11.2011 Uživatel Dobrej kamarád do pohody i nepohody a je fajn že k motorkám vede i rodinnej dorost . Endy, až za pár pátků nebudem moct na motorku vylézt, budou nás ti naši kluci vozit povinně v sajdě Doufám že to bude ještě nějakej rok trvat
28.11.2011 Uživatel Potěr nee, už aspoň pulec A v budoucnu určitě šikovnej motolakýra
7.11.2011 Deník Tak nežal, fichtl ti vstane z mrtvých jako pták Fénix z popela a uvidíš jak bude šťastnej že tě muže vozit. Nejdřív ovšem povozí Slávu a Hanse, kteří do něj vloží magický šém upletený z různě zapojených drátů.
Předchozí
1 2
Následující

TOPlist