renocar_srpenPROFIL UŽIVATELE

Driver-toys

Offline: 17.4.2021 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 44
Město: Dolní Dobrou
Lokalita: Ústí nad Orli...
Poděkoval: 3x
Založil témat: 1x
Napsal příspěvků: 5x
Body komentářů: 1 / 2
ID uživatele: 103337
Registrace: 6.9.2009
ICQ:454-150-086

Adresa profilu:http://driver-toys.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 213 záznamů

20.8.2017 Akce Chlapi děkujeme za možnost pobavit účastníky srazu. Máte to vše vychytaný, program super, bavili jsme se s Vámi ! Třeba zase příště naviděnou . Přejeme hodně zdaru a vždy dobré počasí (i to Vám včera vyšlo ).
Ještě jednou díky Libor, Šárka a Ráďa.
20.4.2014 Akce Včera vyšlo počasí a až na dva karamboly se akce myslím vyvedla. Děkuji za pozvání a zraněným přeji brzké uzdravení .
PS: Hledal jsem stránky, ale asi se na nich pracuje? Fotky někde budou?

Díky Líba.
12.12.2014 Článek Často pročítám cestopisy, ale třeba jen začátky a pak projdu fotky, tenhle Tvůj jsem četl skoro jedním dechem a poprvé až jsem ho dočetl koukal na fotky (fotki ). Zábavné nenucené, chytlavé..měl by ses tím živit .
Stahuju video, přeju brzké uzdravení a těším se na pokračování .
5.5.2014 Článek Jak tu psali již ostatní - Rumunsko nezklame a čas se tam zastavil, tak věřím, že některé věci zůstanou stejné i po deseti letech . Byli jsme tam na TDM 850, silnice opravdu lepší jak u nás (tedy ty hlavní) a cesty po Banátu byly právě super. Jasně, pro vyloženě cestovní endura jako Vaše Varany nebo TDM to není pravé ořechové, ale po dvou přejezdech stejné cesty už se dají jezdit i na třetí i čtvrtý rychlostní stupeň.
Rozhodně jsme tam nebyli naposled, ani jsme Helenu neprojeli, takže máme co objevovat .
Díky za připomenutí a přeji i nadále spoustu krásných cest a vždy šťastný návrat domů !
7.3.2013 Článek U čtení jsem se taky pobavil, ale mnoho míst mi tam chybělo! Jeli jsme to s kamarádem minulé léto a vřele doporučuji. Jak píšeš sám - nemusíš mít strach že někam nedojedeš, všude známí, domluvíš se.. My jsme nejeli západní špičku ČR a Morava nám též přišla hodně nudná. Chce to alespoň 12 dnů volna, pohodovou kochací jízdu, držet se čáry a nejlépe cestovní enduro - cestáři řádí každou sezónu a tak jsme mnohokrát objížděli chybějící mosty a úseky silnic lesama, po loukách či něčích zahradách . Máme jen video: http://www.youtube.com/watch?v=oBKwKODW6Go
1.3.2013 Článek V Banátu jsme byli v létě roku 2012 a ubytovaní jsme byli u Merhautů v Garnicu. Pan Merhaut se právě o značení stará, je to jeho práce, vyprávěl jak bylo těžké Rumunům vysvětlit aby značky neničili. Musí každý rok nachodit přez 170 km, aby všechny značky opravil!
Jinak pěkně napsaný cestopis i snaha o přiblížení místního života. Sice češi žijící v Rumunsku se mají lépe než popisuješ a na chybě v podobě prodání pozemků u Sv. Heleny se podíleli právě i lidé žijící v této obci, ale na tvém vyprávění to nic neubírá. Pokud jste Banát nenavštívili, vřele ho doporučuji! Mluví se tam česky a všichni vědí kam potřebujete jet .
18.2.2013 Článek Jak již tu někdo psal, též i já většinu cestopisů jen prolítnu, skouknu fotky a moc se k nim nevracím, ale tenhle mě zaujal a s chutí jsem si ho přečetl celý. Trochu mě pobavily hrubky (taky je dělám ), ale tím jak jsi celý cestopis napsal (i se sprostými výrazy - alespoň je to jak živé ) všechny nedostatky převálcuje. Video nemá chybu, krátké a přitom v něm je vše co potřebuje divák aby si udělal obrázek a když je ještě tak vtipně udělané.. Nebudu se víc rozepisovat, ještě by sis o sobě moc myslel .
+1 
22.3.2018 Deník
22.3.2018 Deník Skvělé fotky! Celé Rumunsko OFF? To by jsi mohl popsat i kudy jste jezdili, nebo mapku . Taková dovča by se mi taky moc líbila!
11.2.2018 Deník Ale dal! To nějak samo..ani nevím jak jsem z ní tak ladně vystoupil ..
20.1.2018 Deník Ne ne, je to XC-W. EXC má jiný výfuk a dozadu kabely nikdy nevedly. Moc dík za přání , teprve se seznamujeme..
15.11.2017 Deník Super Martine! Tentokrát jsi sáhl dobře i po muzice . V pátek bych měl taky přezout a pak se projet zase s busem .
27.10.2017 Deník Pěkné shrnutí sezóny, kámo . Video jsem shlédl celé, ale trochu mi vadila opakující se melodie, po třetím opakování jsem vypnul zvuk . Konec mazec, tyjo šutry koukám lítaj furt .. Hlavně že jste vše přežili a s úsměvy na tvářích . SE nemá chybu, fotka číslo 10 je TOP!
30.6.2017 Deník Ty jsi hotový rejža. Moc pěkně udělaný a dokonce jsem i jedním z účinkujících . Paráda draku, máš skvělou mašinku, nevzdávej se jí !
26.5.2017 Deník Myješ ho jen tak štětcem? A jak potom mažeš? Můžeš se rozepsat, někteří taky nevědí jak a levné pečovat o motorku
Předchozí
1 2 3 4 5 6 7 8 9... 15
Následující

TOPlist