Kawasaki testuje v Sepangu

Kawasaki Racing se svou čtveřicí jezdců testuje na okruhu Sepang v Malajsii. Garry McCoy a Andrew Pitt již dokázali zajet fantastické časy, které by je v kvalifikaci na říjnovou Grand Prix Malajsie posunuly ve výsledkové listině hodně nahoru.

Nový podvozek a další drobné zlepšení stroje zkoušejí na okruhu Sepang v Malajsii také Andrew Pitt a Garry McCoy, tedy tovární jezdci japonské Kawasaki. Motocykly této továrny, Ninja ZX-RR, jezdí po boku druhé japonské továrny, která také využívá v těchto dnech tento okruh, tedy továrny Suzuki.
Tým Kawasaki Racing se testování účastní opět s oběma svými testovacími piloty, tedy Japoncem Akira Yanagawou a Němcem Alexem Hofmannem, který opět dostal na svá bedra testy pneumatik Dunlop na starém provedení stroje ZX-RR, tedy na provedení s karburátory namísto vstřikování paliva na nových strojích. Alex se však namísto honby za dobrými časy musí soustředit na vyhodnocení dat okolo svých zkoušek pneumatik a tak se mu snad i hodil dnešní déšť, který částečně narušil průběh testů.
Nejlepšího času dosáhl Garry McCoy jenž během svých 39. okruhů zajel jedno kolo nejlépe za 2:06,55 což je o téměř dvě sekundy rychleji než dokázal zajet nejlépe při svém posledním závodním startu na tomto okruhu během Grand Prix Malajsie. Andrew Pitt během 44. kol, které absolvoval dokázal zajet čas 2:06,8 což je naopak o více jak tři sekundy rychleji než dokázal zajet při kvalifikaci na Grand Prix Malajsie což bylo pro Pitta první účinkování na tomto stroji.
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):TOPlist