MS Racing o mistráku v Brně

Poslední velikou přípravou před domácím závodem WSBK Superstock 1000 byla účast našeho jihočeského týmu MS Racing při závodě Alpe Adria Cupu ve třídě Superbike.

MS Racing o mistráku v Brně
Taktika týmu MS Racing byla jasná. Není „důležitý“ výsledek, ale dobře naladěný motocykl a rychle zajetý čas na jedno kolo obou našich jezdců. Vše se povedlo a tým s vystoupením Matěje Smrže a Barryho Burrella může být spokojen. Oba jezdci startovali v nejsilnější třídě Superbike, která byla vypsána na 12 kol brněnského okruhu o délce 5,4 kilometrů.
Matěj Smrž:/7.místo celkově/
„ Jsem spokojený, celý víkend jsme usilovně pracovali na motorce a spolu s týmem dokázali naladit motorku tak, aby bylo možné odjed celý závod v rychlém tempu, což bude velice důležité za 3 neděle. Zajel jsem i svůj osobní rekord 2:07,237 a vím že s tímto časem je možné bojovat při MS Superstocků o první příčky. I když Brno nepatří mezi mé oblíbené okruhy, nyní se těším na další a pro nás hodně důležitý závod, který se jede právě zde."
Barry Burrell: /nedokončil/
„V závodě jsem zajel rychlé kolo a i přesto že jsem nedokončil pro poruchu na mém motocyklu, s průběhem celého víkendu a mým nejrychlejším časem 2:07,866 můžu být opravdu jen spokojený.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist