Merriman se vrací k Yamaze

Stefan Merriman po neuvěřitelném výkonu na posledním závodě WEC v Itálii oznámil již, že již delší dobu uvažuje o návratu se svojí rodinou do své vlasti.

Merriman se vrací k Yamaze
Ano, Stefan Merriman se vrací do domovské Austrálie, pojede za team Geoffa Ballarda na motocyklu Yamaha. Zatím se ještě zcela přesně neví, zda pojede WR 250 F nebo novou WR 450 Fs to vše se rozhodne až po skončení WEC a Italského šampionátu, kde jede na motocyklu Aprilia. V lednu pak otestuje oba motocykly japonské produkce a padne konečné rozhodnutí. Geoff Ballard majitel BALLARDS WELLARD YAMAHA teamu neskrýval svoji radost: „ Znám Stefana již delší dobu a vždy mě nadchne nejen styl jízdy, ale i profesionalita se kterou k závodění přistupuje.
Stefan je bezesporu nejtalentovanější enduro jezdec z naší domoviny. Tento přestup je velkým plus nejen pro náš team, ale pro všechny mladé jezdce u nás. Stefan tak bude moci mladým jezdcům předat své zkušenosti a oni budou moci zrychlit. BALLARDS WELLARD YAMAHA bude podporovat mladé jezdce, dalšími teamovými jezdci budou Jarrod Bowley, Josh Ballard a Ben Burrell mladší.“ Stefan Merriman řekl o svém návratu k Yamaze : „Jsem velmi rád, že se budu moci vrátit zpět do Austrálie. Yamahu jsem testoval a byl jsem překvapený jak je nová WR 450 Fs výkonná. Těším se na další testování."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist