GP Austrálie – Závod MotoGP™ vyhrál Zarco, vedení v šampionátu upevnil druhým místem Bagnaia

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Komentáře
lorpio (852) napsal 21.10.2023 v 07:09-2+10

Stoner říkal že je Marquez nejrychlejší pilot,ale opět se tam motal jak hovno pod splavem,zatímco psychicky labilní Peco si dojel pouze pro druhý flek...
Zarco gratulace!

jan26 (3729) napsal 21.10.2023 v 07:08-1+2

Tohle je druhý závod s příchutí hořkosti pro Martina !

Nic jednoduchého to vše psychicky zpracovat.
Zarco nemohl jet defenzivní stopu aby pohlídal vítězství pro Martina. Byl příliš pomalý a koneckonců 5 místo mluví za vše.

Zatím se tu šije do MM93 ! Jen račte si posloužit ,ale jak dlouho vám bude ještě přáno?

Gresini dokáže jezdit vpředu i s Digi a co teprve, když tam přijde MM .

MilanMl (330) napsal 21.10.2023 v 07:07+3

Škoda pre Martina,ale v tej skupinke bol jasne najslabší,aj tak by skončil posledný. Takže Zarcovi by som nič nevyčítal . Neviem,na aký závod ten Karel pozeral.

Rossifand (1180) napsal 21.10.2023 v 07:07-1+7

Gratulace Zarcovi labilní Pecco to zvládl. Porad mu věřím ze to ještě letos zvládne. A hlavně je vidět ze si to bojuje a ne ze je to v režii Docati. To by zdejší drazdilo.

prcek80 (133) napsal 21.10.2023 v 07:05+8

Austrálie nikdy nezklame, tam se vždy dějou věci. Konečně jsme se dočkali salta jen by si kluci v tv ty hospodsko/babský řeči mohli nechat až vypnou mikrofony. Coby/kdyby jak by měl kdo jet aby šéf měl radost. Zásadní rozhodnutí nebylo na dráze od Zarca v posledním kole, ale před startem u Martina, už po druhé dali soft a opět to nevyšlo. Prostě ruleta je riskantní koníček.

Sylver (91) napsal 21.10.2023 v 07:04-1+4

Krásné poslední kolo

Kamikadze-Ace (3494) napsal 21.10.2023 v 07:00+11

Taky uz sem se s vitezem zavodu potkal letos na draze v jedny skupine bylo to takovy blizky setkani tretiho druhu

papiboy (1268) napsal 21.10.2023 v 07:00+5

Super finiš a bolo aj salto!

Ricky1 (1409) napsal 21.10.2023 v 06:59+11

Tak jsme se konečně dočkali salta od Zarca

neznamyScooterD (1110) napsal 21.10.2023 v 06:58+5

nádhera, už jsem myslel že ten gamble JM se softem klapne, Pecco říkal že musí mít ostřejší lokty a v posledním kole to zúročil hezky Gratulace MM k bodiku

Tim58 (680) napsal 21.10.2023 v 06:58+6

Tak to byl famózní závěr. JZ urval své první vítězství v MotoGP, velká gratulace. Vypadalo to na spanilou jízdu JM, ale vše dopadlo jinak. Výběr pneu vše změnil. FB zas byl vzadu a má bednu. Perfektní závod.

gorkin (4539) napsal 21.10.2023 v 06:58+10

Masakr jak se v takové rychosti mydli mezi sebou v řádech centimetru...
strašnej cit od všech...šileny
Opravdu nejlepší z nejlepších

Saarinen (1451) napsal 21.10.2023 v 06:57+7

Prostě motorky jsou nej to byl nadhernej závod. Zarco poprvé a Fabio taky. Martin jasnej triumf a jak to může nakonec dopadnout.. podle mě nej závod od začátku roku. Kvůli té gradaci

TDM851 (4180) napsal 21.10.2023 v 06:57-1+13

Tak jsem se dočkal!!!!!!!
Zarcooooo

miramara (1570) napsal 21.10.2023 v 06:57+3

Bezze taky super závěr...a Marcovi nalozila i beznadejna Yamaha s Fabiem

Mann (1532) napsal 21.10.2023 v 06:56+5

Tak tomu říkám absolutně neuvěřitelný a dramatický finiš Kdo by to tipoval ještě 5-7 kol před cílem Ale byl bych raději kdyby JM 89 z bodového náskoku Pecca něco ukrojil a BB33 stál na bedně Di Giannantonio už po druhé za sebou vynikající a vzestupný výkon

Paulo (2616) napsal 21.10.2023 v 06:55+7

Poslední kola MGP byla hodně napínavá, ale to poslední kolo bylo fakt luxusní Gratulace Zarcovi k 1. místu v kariéře GP. Peco skvěle, už jsem nevěřil, že by mohl být před Martinem.

Marosa (643) napsal 21.10.2023 v 06:17+4

Smekám před formou Fafia Di Giannatonia, jak minulý závodní víkend, teď v Q2 a nyní v závodě Pěkně se nám klučina rozjel

jan26 (3729) napsal 21.10.2023 v 06:11+1

Martin ten výpadek z rovníku ustál, ale pokud vy dnes opět nebodoval pravděpodobně by ho to už poznamenalo.
Budeme moudřejší za hodinu.

Marosa (643) napsal 21.10.2023 v 06:11+2

Jezdci MotoGP jedoucí o titul v první řadě, tak to má být

Mr.Kaktus (1367) napsal 21.10.2023 v 06:08+4

Ricky1 (1409) napsal 21.10.2023 v 06:02+3

POZOR! Nevim, jestli se to tady již psalo! Pro zítřek bude nový harmonogram závodů! Kvůli nepřízni počasí bude vše posunuto a celý program začne o HODINU dříve, takže zavod moto2 by začal již ve 2:15 našeho času, místního času 11:15! Jinak všechny tři třídy budou mít zitra i desetiminutový zahřívací trénink (warm-up)!

Orgovany (857) napsal 21.10.2023 v 05:56+4