Kawasaki ER 6F (2011)

Vlastník Galy
Vloženo 6.5.2015
Aktualizováno 6.5.2015

Koupena od 1. majitele z Brna s nalítanýma 1200km, jako kdyby právě vyjela z výrobní linky.

Suzuki GSF 650S Bandit: důvod neuveden
Yamaha XJ6 Diversion: důvod neuveden
Honda CB 600S Hornet: důvod neuveden
Yamaha FZ6 Fazer: důvod neuveden

První dojmy - Když jsem ji uviděl po prvé, věděl jsem že to je láska na první pohled. a už po prvních pár kilometrech jsem věděl, že jsem vybral správně. Do ruky padla jako ulitá. Ze začátku se mi zdála dost citlivá, asi kvůli užším řídítkům a jinému těžišti oproti mému predchozímu malému varanovi.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, kdo chce univerzální silniční-cestovní stroj se sportovním duchem. I se svými 180cm mi velikost motorky neděláproblém. Je super při přestupu ze 125, a hodí se i k mensím postavám - výška sedla, váha je zvládnutelná i prckem

Doplňky na motorce - Padací protektory, plotna givi monolock

Na svou druhou pořádnou motorku, pokud před varanem nepočítám pincka a simsona jsem se začal dívat už tak rok, rok a půl nez bych na ni vůbec mohl mít papíry (po1. sezóně na dvacce) a kandidátů bylo plno. Když už jsem měl jasno v zhruba pár motorkách tak začalo porovnávání a pořádné vybírání. A když už jsem měl vybráno, vždy se mi za chvíli zalíbila zase jiná. Nakonec mi padla do oka a následně i do ruky Kawasaki ER-6F model 09-12.

kubrt1965
kubrt1965 napsal 06.05.15 v 23:00 10b.

V F-ku nevypadá vůbec zle

Decathlon
Decathlon napsal 06.05.15 v 18:46 10b.

Pěkný stroj.