Kawasaki ZRX 1200 (2002)

Vlastník Magooor
Vloženo 1.5.2015
Aktualizováno 23.3.2019

Vloženo: 18.06.2015, Uskutečněno: 18.06.2015, Stav tachometru: 31 km, Zhlédnuto: 5x

Že mam teď chvilku čas , venku počasí pod mráčkem tak sem si řekla... Proč nenapsat pár písmenek .. Matýsek mi spí schoulenej na klíně Manuál už má asi přelouskaný :D sice nejezdím každý den ale jak jsem psala tuhle motorku chci na cestování některé dny jsme najeli 250 či 300km jiné míň, ale za cca 14 dní máme na kontě 1 427 Km. Holt je třeba se rozjezdit a naučit se spolu fungouvat. Pjotože Ti kdož jezdí ví, že ne vždy je ideální počasí či stav silnice (pokud rzovna neni nějaka polní story třeba cesta z Březové kolo pískovny do Nákla a dále ) nebo je potřeba přizpůsobit se provozu Už jsme zakusili, že je dobré používat obě brzdy když už tam jsou a fungují páč při razantním brždění předními kotouči je velmi pravděpodobné že se odlepí prdelka od vozovky a to pak víraz Smrti v očích se dostaví dříve nežli vůbec pomyslím Vše zatím zvádáme , na prdelku se nezvedáme. Občas oběvíme vír v nádrži a jindy mě překvapí kolik toho ujede... nezbytná věc pro to aby jsme mohli trajdat byli : Výměna oleje a jeho filtru dále výměna brzdovky jak v brzdách tak i ve spojce... Díky Vlasťo no a teď došlo i na výměnu vzduchového filtru ten předchozí asi byl vážně původní jinak si to neumim vysvětlit Až bude zas něco zajimaveho tak sem škrábnu pár písmenek a kdyby se kvám doneslo že jezdí na motorce zelenej medvěd tak budte v klidu je to medvědice

Schválně kvíz :D Co znamená když se medvěd škrábe u levýho ouška

Evikshumi (0) napsal 20.06.2015 v 21:48

parááááda

BLUESAVAGE (2) napsal 19.06.2015 v 08:09

Nasporná výhoda plechovky je, že se dá fotit medvídek za jízdy.

Sluší ti to miláčku :-* :-* :-*

babula (0) napsal 18.06.2015 v 22:21

Tuareg-Tengai (1) napsal 18.06.2015 v 17:05

Hlavně se vracej v celku mysli na to že tě má taky nekdo mooc rád

Zub47 (2) napsal 18.06.2015 v 16:26

Ty ji teda davaš do těla litaš na ni vic jak ja na te moji

• Senzační den

Už jsem třetí tejden marod takže z postele teho moc nepojezdím ikdyž přeci jen když se trošku zdravíčko zlepšilo vydala jsem se na výlet... V Seči byl podzimní Kawasaki sraz a to bylo pro mě moc velké lákadlo. Zde je m

Typ: Reportáž
    Vloženo: 30.09.2016
    Uskutečněno: 30.09.2016
  • Raděj nemyslet

Když se dnes na samém konci prázdnin zamýšlím nad uplynulými měsíci , tak je jen málo dní které jsem nebyla na motorce. Nepočítám, když mi ji dokonce doktor zakázal, leč zákazy jsou od toho aby se porušovali :D Takže

Typ: Reportáž
    Vloženo: 31.08.2016
    Uskutečněno: 31.08.2016
  • nervíky

Nervy jak cyp .. Zejtra přijimačky do školky tak co doma ? Vytáhnu Mauinu a provětrám koníky... Super počasíčko, nálada nic moc , ale po prvních pár zatáčkách už byla pohoda. Malé je potřeba brzy obmněnit pár věcí jako

Vloženo: 22.04.2016
    Uskutečněno: 21.04.2016