Kawasaki ZRX 1200 (2002)

Vlastník Magooor
Vloženo 1.5.2015
Aktualizováno 23.3.2019

Vloženo: 30.09.2016, Uskutečněno: 30.09.2016, Stav tachometru: 47561 km, Zhlédnuto: 13x

Už jsem třetí tejden marod takže z postele teho moc nepojezdím ikdyž přeci jen když se trošku zdravíčko zlepšilo vydala jsem se na výlet... V Seči byl podzimní Kawasaki sraz a to bylo pro mě moc velké lákadlo.
Zde je malá reportáž http://silnicnimoto...c-se-den-zazelenala/
celkově ten den jsem najela něco kolem 400Km bylo skvělé počasí a na silnicích taky klid. Ráno byla raritka když nám cestu blokovalo letadlo, zajímavé, že nikdo nedržkoval při stání v kolone načež si raděj vytáhli tydlifouny a cigárka. Fotilo a natáčelo se o stošest..

Když jsme přijeli do Seči tak už zde bylo pár stojů a hlavní velitel Pepek Pak přijela motorka na kterou jsme byli asi všeeeeeeci zvědaví kawa H2 ( ) jaká to byla nádhera to asi nikomu popisovat nemusím... když většina odjela zustali jsme 3 rexíci ze 4 na obídek, jeden se nám trhl na vyjížďku Když se všeci vrátili tsk se ještě chvilku tlachalo a ja měla tu čest vyzkoušet si jak by mi H2 slušela kdyby se jednou zadařilo mít ji doma ve stáji... jenže ouha je nádherná ta moja zadnica se na ni krásně vleze, ale do nádrže bych odkládací porostor na přednosti potřebovala... Tak sem usoudila, že zustanu u REXE dokud se nerozsype jeden z nás ikdyž kdo ví co kdy osud přinese... No nic, pádim k doktorce a zas jak bude někdy čas hodim sem pár řádků...
Mia - Mauí

P.S: a co teprv Rko

Tuareg-Tengai (1) napsal 17.04.2017 v 19:35

jo děvče to se nedá nic dělat když musíš tak musíš

Magooor (0) napsal 01.10.2016 v 09:27

To je chorobná láska k motorkám ta se neléčí ikdyž by potlačilo příznaky nemoci kdyby stála doma v obýváku asi si ji budu muset nakreslit

Kolic (2) napsal 30.09.2016 v 19:59

Co to je za choroba, která se léčí tak jak to popisuješ?

owenovic (12) napsal 30.09.2016 v 19:44

no vida, i tak se dá předepsat recept na vyléčení. To ledadlo

Zub47 (2) napsal 30.09.2016 v 14:07

Dobre odrazedlo ta H2 na me uz ale moc hychla

• Raděj nemyslet

Když se dnes na samém konci prázdnin zamýšlím nad uplynulými měsíci , tak je jen málo dní které jsem nebyla na motorce. Nepočítám, když mi ji dokonce doktor zakázal, leč zákazy jsou od toho aby se porušovali :D Takže

Typ: Reportáž
    Vloženo: 31.08.2016
    Uskutečněno: 31.08.2016
  • nervíky

Nervy jak cyp .. Zejtra přijimačky do školky tak co doma ? Vytáhnu Mauinu a provětrám koníky... Super počasíčko, nálada nic moc , ale po prvních pár zatáčkách už byla pohoda. Malé je potřeba brzy obmněnit pár věcí jako

Vloženo: 22.04.2016
    Uskutečněno: 21.04.2016
  • Prázdniny za námi

Tak už po třetí rozepisuju tyto řádky... verze z 20.08.2015 :D :Tak je mi zas jednou kapinku šoufl a provádím protesní spánek +o( Nicméně jaké máme s Mauí novinky... Když jsem psala průvodní plky k Mauí (jak říkám

Typ: Reportáž
    Vloženo: 21.09.2015