Kawasaki ZRX 1200 (2002)

Vlastník Magooor
Vloženo 1.5.2015
Aktualizováno 23.3.2019

Vloženo: 31.08.2016, Uskutečněno: 31.08.2016, Stav tachometru: 46158 km, Zhlédnuto: 11x

Když se dnes na samém konci prázdnin zamýšlím nad uplynulými měsíci , tak je jen málo dní které jsem nebyla na motorce. Nepočítám, když mi ji dokonce doktor zakázal, leč zákazy jsou od toho aby se porušovali :D
Takže 3týdny minimálně skončilo asi u 17dne :D k dnešnímu dni mam za rok 2016 na ER5 asi 2000Km a s Mauí je to již cca 9 000 na to že lítáme v okruhu 150Km tak je to řekla bych úctyhodné. Během sezóny byli i menší časy údržby – Výměna oleje a filtrů, nová řetězovka též brzdové obložení a všemožné laborování s lakem a plastama :D Páč od rozsekání na hovínka uplynul již skoro rok… Pomalu se přibližuji k tomu aby byla opět originál, kráska moje neposedná. Pokud se 16.9.2016 vydáme do pekeláků tak bude ještě tuti fruti , ale hlavně že jezdí :D
Zejtra zasejc na novo škola. O víkendu jsem asi zase zkazila dva chlapce , páč pocit síly REXE…..je vysoce návykoví. TAkže v sobotu hurá pro 6tku Fejzra :D

Tím jak jsem spíše v sedle někde venku tak opomíjím psát do deníků , pročež sem zkusím hodit alespoň pár foteček
No poledne zamnou a čas běží , nebe modré, tak se vydám letět s ním. Vzhůru do sedla a hurá k doktorům na kontrolu po operaci a pak následně se rozplácnout k vodě na Náklo nachytat poslední bronz

takže Tě PIC , mizím s mašinou ven , vyzkoušejte to též :D ale bacha je to vysoce návykové :D

Tuareg-Tengai (1) napsal 08.09.2016 v 20:22

mia učes ti sedí líp než ten co jsem vyděl naposledy

Magooor (0) napsal 01.09.2016 v 09:23

Díky kluci za komentíky :D Užívám dokud můžu. V úterý jsem převážela i houpačku :D asi ji budu na dálnici používat jako brzdovej padák

Zub47 (2) napsal 01.09.2016 v 09:19

6tku Fejzr žeby dalši přirustek do rodiny inak uživej dokud to de

DRU1972 (0) napsal 31.08.2016 v 20:34

Tak ať ti to dál suprově jezdí K tobě ten nick "Magooor" fakticky sedí , protože dvě basy piva na motorce to může napadnout jen tebe no a možná ještě Zuba, ale ten by určitě přibalil ještě gril. Tak se Mili měj dobře.

owenovic (12) napsal 31.08.2016 v 20:23

Tak at to jezdi stale dál. A hlavně ofafrně

• Senzační den

Už jsem třetí tejden marod takže z postele teho moc nepojezdím ikdyž přeci jen když se trošku zdravíčko zlepšilo vydala jsem se na výlet... V Seči byl podzimní Kawasaki sraz a to bylo pro mě moc velké lákadlo. Zde je m

Typ: Reportáž
    Vloženo: 30.09.2016
    Uskutečněno: 30.09.2016
  • nervíky

Nervy jak cyp .. Zejtra přijimačky do školky tak co doma ? Vytáhnu Mauinu a provětrám koníky... Super počasíčko, nálada nic moc , ale po prvních pár zatáčkách už byla pohoda. Malé je potřeba brzy obmněnit pár věcí jako

Vloženo: 22.04.2016
    Uskutečněno: 21.04.2016
  • Prázdniny za námi

Tak už po třetí rozepisuju tyto řádky... verze z 20.08.2015 :D :Tak je mi zas jednou kapinku šoufl a provádím protesní spánek +o( Nicméně jaké máme s Mauí novinky... Když jsem psala průvodní plky k Mauí (jak říkám

Typ: Reportáž
    Vloženo: 21.09.2015