Yamaha XV 750 Virago (1994)

Vlastník Yntelygent
Vloženo 15.4.2015
Aktualizováno 12.5.2015

Je to prostě láska na první pohled.

První dojmy - Padli jsme si hned do oka. Zvuk super, svezení super, lesk jako blesk. Takovou jsem dlouho chtěl a splnila moje očekávání. Moto je stabilní, lehce ovladatelná, jizda se spolujezdcem se na ovládání nijak výrazně neprojevuje. Je to prostě moje holka :o).

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pro začínající motorkáře, milovníky klasicky vypadajících chopperů,

Doplňky na motorce - Padáky, brašny, rolka, chlasták, třásně, přídavná světla, zásuvka, čiré blinkry, štítky světel, nosič, plexi, laděné výfuky a další ozdoby.

Průměrná spotřeba - 5.24 l/100km

Chtěl jsem chopper. Líbí se mi chromové doplňky, baví mě to leštit a hrát si s tím. Zároveň jsem chtěl moto, které je lehce ovladatelné, spolehlivé a pohodlné pro dva. To všechno mi splnila.
Jízda je plynulá, není to sice žádný divoch, ale jede tak jak potřebuji a chci. Dobře se ovládá, přesně k mým dosavadním zkušenostem. Na mokru to občas uklouzne, ale to bude problém většiny motorek.
Rozdíly mezi jízdou s a bez pspolujezdce nejsou výrazné, těžiště je dobře rozložené. Ani spolujezdec si nestěžoval :o).
Zatím jsem neřešil žádnou poruchu, motor dostává co potřebuje, tak doufám, že bude, jak se uvádí, nesmrtelný.
Zatím tedy maximální spokojenost a tešení na sezónu.

bortl
bortl napsal 29.04.16 v 20:51 10b.

Pěkný stroj

CHANGIN
CHANGIN napsal 12.05.15 v 19:29

Máš naprostou pravdu. Nádherná láska na první pohled.Za 10 b. Spoustu krásných společných chvil a šťastných kiláčků.

Boža
Boža napsal 28.04.15 v 21:49 10b.

Hodně dobrý chopper za 10 bodů

mastan
mastan napsal 19.04.15 v 08:19

blahopřeji a přeji mnoho km v pohodě, užívej krásný stroj

babula
babula napsal 16.04.15 v 08:28 10b.

Nablejskaná fešanda