Kawasaki KLE 500 (1994)

Vlastník Eichlik
Vloženo 12.4.2015
Aktualizováno 24.4.2016

Velká změna z dirtbike 250 na KLE 500 PO výbrusu!!!

První dojmy - dojem byl perfektni. Na tak stare moto jsem vubec necekal to co jsem zažil... jede vyborně a jsem velice spokojen. Je to ma prvni poradna moto takže nemuzu srovnavat...a uz vubec ne s modernimi moto, protože moje kle je 21 let stare... trochu me zackocili barevne kombinace ale myslim ze si zvyknu a uz ted je mi to celkem jedno..hlavne ze jede a ja mam volno pred sebou!!

Doplňky na motorce -

Moje prvni takto silna motoo...určitě spokojenej a mam se určo ještě co učit. Byl jsem zvyklý na moto do 140kg , ale tak těch 60 navíc není zas tak hodně. Myslel jsem že to bude horší. Moc se mi líbí masivní nádrž, ale 250km zas neni tolik. .. na mích 167cm trošíčku větší,ale také jsem se bal že to bude o hubu. Nakonec posaz výbornej. Věřím, že na cesty bohatě stačí a snad nesklame a moc si ji užiju.časem napíšu vice...
čau lidi tak jsem tu po roce znovu .. chci říct, že po roce prace. no spis přes zimu se stalo pár změn.

Eichlik
Eichlik napsal 24.04.16 v 22:12

Eichlik
Eichlik napsal 19.04.15 v 21:23

Díky mooc... :)

-MP-
-MP- napsal 15.04.15 v 10:54

Pěknej kousek. Taky mám slabost pro takový starý kousky .
Tak ať ti to jezdí