Suzuki AN 650 Burgman (2008)

Vlastník Džufir
Vloženo 28.3.2015
Aktualizováno 27.7.2016

Tak jsem zavítal mezi Maxíky, prvních březnových 180 km v 7 st. Celsia je za mnou a musím uznat kvality tohoto cestovního skútru.

První dojmy - Už jsem několikrát řídil kolegův Maxík, ale musím říct, že jsem si jízdu více užil, když jsem mohl řídit svůj skútr. Pořídil jsem si velkého Burgmana na projížďky s manželkou po okolí a samozřejmě i na cestování za hranice naší vlasti.. Vybíral jsem dlouho, až jsem si pořídil velmi pěkný AN 650 Executive K8 s najetými 8.850 km, modrá metalíza, původ ČR, jeden majitel.

Burgman je velice zajímavý Maxi skútr, který není sice nejlepší varianta na proplétání městskými uličkami, ale to vše vám vynahradí, když vyjedete mimo město. I ve městě umí být velice zábavný, a to zejména v manuálním režimu a popř. v režimu Power, to pak ostatní účastníci silničního provozu koukají, co jim to ukázalo koncová světla. Při velmi klidné, cestovní jízdě do 130 km/h má naprosto ideální spotřebu. Jízdní komfort asi netřeba popisovat. Po první delší vyjížďce s manželkou, přidám i její dojmy.