KTM 125 SX (2005)

Vlastník Rada36
Vloženo 26.3.2015
Aktualizováno 26.3.2015

Zachovalá , koupena od poctivého klučiny, byla komplet bez vůlí a po GO

První dojmy - Lehká a hravá, to bude něco pro mě, tlumiče nastavený spíše na enduro tak že něco pro mě. Našlápnou mi jde rukou no paráda :D Na enduru se vysmívám svým čtyřtaktním přátelům když nakopávám se zařazeným kvaltěm.

Doplňky na motorce - Zlaté středy Talon, frézované brýle, plech pod motorem, výfuk Doma, ventilky na vidlicích atd.

Motorku jsem vlastnil dvě sezony, majitel přede mnou měnil píst. Já odjel opravdu sezonu jen za benzín a olej a spotřební věci, motorka fungovala bez chyby. Po první sezone jsem kompletně generálkoval motor. Válec měl dobrou ovalitu tak že se vyplatilo pravidelně prát filtry ;) V druhé sezóně jsem měnil pár věcí jako řetězovka haltr ložiska v zadním kole a pár drobností. V září mi odešlo zapalování opraveno a prodáno...

K vlastnostem bych jen řekl že jsem měl problém ve vysokých otáčkách při půlce plynu motorka škubala a vynechávala , což při únavě mi dělalo docela problémy hlavně na skocích, jinak jela moc hezky. Kapalinová spojka fungovala opravdu hladce a dávkování spojky mě na ní vyloženě bavilo.