Aprilia Pegaso 650 Strada (2005)

Vlastník DeeJay
Vloženo 22.3.2015
Aktualizováno 29.3.2015

Moje první velká motorka. Teprve si na sebe zvykáme a poznáváme se.

První dojmy - Aprilii jsem si pořídil vlastně z donucení mé přítelkyně a mého dobrého kamaráda zkušeného motorkáře. Já jsem byl původně rozhodnutej pro nějakýho malýho choppera, ale jednoho dne jsem na motokrámě potkal Aprilii Pegaso v oranžové barvě a zkusil jsem si na ní sednout. Byla to motorka přesně pro mě. Jak výškově, tak posezem. Akorát ta barva a ten stav. Za ty peníze nic moc. Tak jsem začal pátrat po webu a našel jsem tuhle krasavici. Na fotkách vypadala moc pěkně, tak slovo dalo slovo a už jsme se na ní jeli s kamarádem podívat. Byla to láska na první pohled. I přes to, že jsem neměl dostatečný obnos, jsem se upsal a necelý měsíc potom jsem si jí odvezl domů. Byl jsem vyklepanej jako prase a v den, kdy jsem si pro ní jel, jsem zapomněl jezdit. Ale první rozjezd a hned se mi vrátila paměť. První den jsem s ní najezdil cca 150 km po okreskách a tak nějak jsem si zvykal a pořád si zvykám. Jelikož jsem vlastně začátečník, jdu na všechno z lehka a jezdím spíše vyhlídkově. Až s Aprilkou najedu více km, tak se podělím o nové zážitky.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky, kteří to mají ale v hlavě srovnané a pro cestovatele.

Doplňky na motorce - Acerbis, výfuky Leo Vince

Aprilku jsem si vybral, protože mi prostě padla. Je to lehký funbike, na kterém si určitě užiju mnoho zábavy.

čeplin
čeplin napsal 26.11.15 v 21:13 10b.

pěkná , koukám že bydlíš někde v okolí mého bydliště

werke
werke napsal 22.03.15 v 22:14 10b.

Pěkný kousek, tak ať slouží