Honda Rebel 125 (1998)

Vlastník easy-rider
Vloženo 5.3.2015
Aktualizováno 4.2.2017

Do motorky jsem se zamiloval dokonce třikrát, poprvé když jsem ji uviděl jak vypadá ještě na inzerátu, podruhé když jsem se o ní dozvěděl technické údaje a potřetí když jsem si ji projel.

Motorka koupena od pepan21 (Litomyšl-Město)

První dojmy - Jako první když jsem si na ni sedl mi připadala hrozně velká oproti fichtlu na kterém jsem do té doby jezdil, ale jakmile jsem se rozjel cítil jsem jak je krásně ovladatelná, vše je tam kde má být, a taky nehorázně pohodlná ještě s krásným zvukem.

Doplňky na motorce - kožené brašny, rolka, kožený pás na nádrži, vulkanizační pásky na kolenech, jiné řidítka, jiná zrcátka, zásuvka 12+5v...

Motorku jsem si vybral kvůli mým požadavkům aby byla 4T, cenově přijatelná, nebyla malá, nebyla to žádná čína a taky nebyla CBR. Z těch pár motorek co to splňovalo byl Rebel prostě nejhezčí a tak to byla jasná volba... Četl jsem spoustu recenzí že je to slabý do kopce... co taky od 125ky a ještě k tomu ve 4T čekat.. ale za to přináší neskutečně pohodovou a příjemnou jízdu i na delší vzdálenosti s krásnou spotřebou :)

Boža
Boža napsal 15.03.15 v 10:16 10b.

Krásný začátek mladého čopráka tak vždy v pohodě za 10 bodů

Hous
Hous napsal 05.03.15 v 21:48

Parádní kousek za 10b

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 05.03.15 v 21:30 10b.

Parádní strojovna gratulejšn

Saxn
Saxn napsal 05.03.15 v 19:59 10b.

Perfektní stroj hodně radosti a pohody na cestách

babula
babula napsal 05.03.15 v 18:58 10b.

Dobrá volba . Suchou stopu a kolama dolů . 10b