Honda Rebel 125 (1997)

Vlastník Jarda_DR
Vloženo 25.5.2009
Aktualizováno 3.1.2010

Nejrozšířenejší 125 chopper. Pohodlná jízda jak pro řidiče tk pro spolujezdce. Na to ze je to 125 jezdi pekne.

moto jsem prodal 30.12.09 - pohodová motorka, když od ni clovek neceka nic extra, tk ho nezklame. Proste takova ta motorka na jezdeni za humny :) Ted uz je ale pryc, tk ji snad jiz brzo vystrida nejaka dospela masina :)

Uz jsem na ni par tisic km najezdil a zatim v poho. Zatim jsem nenarazil na nejaky zavazny problem. Na to ze je to 125 4-takt, tk nejezdi zle. Zere neco kolem 3,5 coz je parada.Mam na tomkozene brasny, kozenou predni rolku, trasne a samozrejme operku pro pohodli spolujezdce .Pekny je lak s airbrushem, ktery pri zmene uhlu pohledu meni barvu.Ale prece jen je to prechodny moto, tkz pujde zanedlouho do sveta (tak kdyby jste mel nekdo zajem,tk staci pisnout a urcite se domluvime), podle penez se uvidi co bude dal...

2.6.09 - Výměna zadní pneu. Min. sezonu jsem si tam soupnul 140 misto 130, vypadalo to sice lip na pohled, ale jezdnim vlastnostem to moc nepridalo, spise naopak a mit pak nejaky problemy stim ze tam mam jinou pneu se me nechtelo, tk jsem si koupil 130 jak tam ma byt. Jsem spokojen. Jeste tam mam nove svicky (NGK)a brzdove desticky ( gold fren ).

srsenmaik
srsenmaik napsal 10.01.12 v 10:13

ahoj jsme motorkářská komunita sdružující motorkáře z celé republiky jsme na facebooku pod názvem wild horsees pokud chceš tak se k nám můžeš přidat pořádáme vyjížďky, sezení s policisty kvůli novelám v zákonech 2x za sezonu pořádáme párty a mnoho a mnoho dalšího na motorce a jejím stáří a obsahu nezáleží

orion
orion napsal 27.04.10 v 22:16

Pěkná,ale kde jsi přišel na to,že je Rebel nejrozšířenější 125 chopper?Proto 9b.

Nakin
Nakin napsal 12.09.09 v 10:22

Pěkný stroj přeji mnoho km za 10b.

žižala.
žižala. napsal 26.08.09 v 15:44

Hezký stroj 10b.

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 25.07.09 v 12:25

Moc pěknej stroj. Získávat zkušenosti na něčem podobným by se mi taky líbilo, ale pincek a ČZ175 taky nebyly špatný Dávám 10 bodů