BMW F 650 (1996)

Vlastník MONIKA2
Vloženo 28.2.2015
Aktualizováno 22.2.2018

druhá, taky černá ale hlavně, splněný sen, mít cestovní enduro od BMW

První dojmy - první dojem? TO JE ONA :-)

Motorku bych doporučil pro - pro kohokoliv, kdo po tomhle modelu touží :-)

těžko psát recenzi na motorku kterou znám chvilku a na které mám najeto jen pár km ale přesto něco málo o ní napsat můžu
Zamilovala jsem se do BMW a toužila jsem po GSku, ale nikdy jsem na něm neseděla, žádné zkušenosti jsem s ním neměla a po "radách" že s moji výškou nedosáhnu jsem ji pomalu zavrhla. Pak jsem měla možnost porovnat GSko z roku 2012 a F (o kterém jsem nic nevěděla) a 100% vyhrálo Fko, krásná motorka s duší byla jsem trochu zklamaná když jsem ji kupovala ale přesto jsem ji koupila, s trochou péče bude zase fit dnes jsem si vyzvedla sedlo, dovolím si malou reklamu, sedlo mi potahoval p. Žampach z ČB, sedlo vypadá nádherně, pro ty které zajímá cena, 700,- takže, určitě doporučuji. To starý vypadalo hrozně, bylo vyšisovaný a potrhaný. K jízdním vlastnostem, můžu posoudit jen podle GSka od Suzuki a je to sakra rozdíl ještě namontovat padací rám, nějaká ta oprava no a pak už jenom jezdit

Maiklos
Maiklos napsal 09.04.21 v 15:00 10b.

Driver-toys
Driver-toys napsal 05.01.17 v 17:27

Tuhle motorku jsem měl ještě když tu moc nejezdily. Všude kam jsem přijel budila pozornost a zájem o informace. Byl jsem s ní spokojený, takový velký Simson - lehká, ovladatelná.. Jen nebyla tak pěkná. Měl jsem červenou a byla padlá na pravou stranu, takže měla poničený blinkr.
Máš ji krásnou !

mpanda
mpanda napsal 23.08.15 v 23:53 10b.

MONIKA2
MONIKA2 napsal 04.05.15 v 23:06

děkuji

Amila1667
Amila1667 napsal 04.05.15 v 13:52

Vypadá surově, přeji hodně pohodových km.