Honda CB 900F Hornet (2002)

Vlastník Zatlik
Vloženo 21.2.2015
Aktualizováno 8.5.2016

od doby co jsem ji poprvé spatřil v inzerátu tak mě chytla za srdce a já si hned řekl to je ona.

Motorka koupena od palusek (Hodonín)

Yamaha FZ1 Fazer: Cena
Kawasaki Z 1000: ten pravej kus?

První dojmy - První dojem byl jasnej respekt...první rozjetí - prostě nádhera, jak se krásně ovláda, jak zní, jak řadí, jak táhne.. Zatím jsme ve fázi poznávání a asi ještě dlouho budeme, než bude pořádně trošku počasí si spolu vyrazit někam dál. Těším se na nějaký delší výlet.

Doplňky na motorce - široká řiditka, zavažíčka v řiditkách, laděné výfuky RP , karbonové kryty motoru, zadní blatníček, zadní led diodové světlo...

Vždy se mi líbili Banditi... později se mi začali líbít Hornety 600 hlavně rok rok výroby 2005 v oranžové barvě (Bombay) po té jsem toužil několik let.

Hornet 900 se mi nikdy tak nelíbyl. Ale ejhle odříkaného chlaba největší krajíc :)

Ani nevím co se ve mě stalo, ale jak jsem tak pročítal inzeráty na webech najednou jsem narazil na dnes už mého 9-tkovýho Horneta. Hned bylo jasno a rozhodnuto tohohle by jsem chtěl!!!

Zatím se poznáváme tak nemůžu zatím nijak hodnotit.
Zatím jen můžu říct, že opravdu ma dobré studené starty a motor krasne přede.
Brzdy mě zatím vyhovují uvidíme časem.
Velice mě vyhovuje posez
A prostě se skvěle ovládá...
Úložnej prostor? - Je známo, že u Horneta skoro žádný není :)

8. 5. 2016
Tak máme za sebou cca 20 000 Km všechno naprosto v pohodě. Ten motor proste miluju!

Ale brzdy... je to takový nevyrazný tupý... nic méně na to že je to hornet tak to brzdí
Motorka je skoro každý den v provozu skoro celej rok
Najeto přes 75 000 Km a všechno šlape jak má.

kubrt1965
kubrt1965 napsal 22.02.15 v 12:21 10b.

Dobrá volba