Can-Am Spyder RT (2014)

Vlastník Tom22
Vloženo 12.2.2015
Aktualizováno 19.4.2016

Skvělý trike.Hodně dobře vypadá a opravdu dobře se něm jezdí.Naučil jsem mít rád i dálnice.

První dojmy - Je velký,lechce ovladatelný,skoro jezdí sám. Motor tahá odspod,jak se na tříválec sluší. Brzdy jsou excelentní. Je plný elektroniky a vůbec mi to nevadí. Rádio-pro mne nezvyk ale proč né,když je skvěle slyšet (dá pochopitelně i vzpnout). Má tři větší kufry a jeden opravdu velký.

Motorku bych doporučil pro - Moto je určeno každému ale nejlíp se cítí na dlouhých cestách.Přece jenom to Kanada postavila především pro USA-cké dálnice.

Doplňky na motorce - Plyn mám vlevo a opěrku pro jezdce.

Pokud jsem chtěl zase cítit vítr ve vlasech,tak jsem musel jít do něčeho takového.Chtěl jsem čistokrevného a prostorného cestˇáka.
Je to trike tak že se v zatáčce musíš jen naklonit ale né vysedávat a to se mi líbí.Jsem už naučený ze čtyřkolky.
Je to automat,teda řadím ale na levé straně řídítka.To prostě k luxusu tak nějak patří.
Motor tahá od nuly a na tu tíhu (488kg-ále co,to má 2/3tiny HD) se až nečekaně dobře vytáčí.Tři válce jsou tři válce.
Brzdy jsou super,3 kotouče jsou lepší než 2.
Líbí se mi,že si můžu i za jízdy pohrád z nastavením zadního tlumiče i s měchem.Po pěkné cestě si to přitvrdím,po okrskách změčím,tím pádem to není takové uskákané.
Pro spolujezdce je nachystáno křeslo pro hosta,opravdu.S prostorem nemám ani ten nejmenší problém,3 větší kufry+1opravdu velký,160l je znát.
Najeto pouze 6tkm,spotřeba do 7.2l,jde to i za 6.2l ale to už mi drkotají zuby. Dlouhodobě jezdím za 6.6l,a to je víc než dobré.
Tento trike už od pohledu nemá v terénu co dělat,je určený jenom na cestu.Není asi lepšího stroje na dlouhé cestování.

mildanek72
mildanek72 napsal 13.10.23 v 03:51 10b.

Opravdu Hoodně dobrý!!!jasných 10b.

-Jandys-
-Jandys- napsal 19.04.16 v 12:09 10b.

Zdar "sousede",občas tě vídám jezdit kolem,je to zajimavý a fešácký Trike

speroure
speroure napsal 17.03.16 v 18:34 9b.

Vypadá to fantasticky :D

alexander
alexander napsal 16.03.16 v 20:35 10b.

tak to vypadá hodně zajímavě..