Can-Am Spyder RT (2015)

Vlastník Jarok
Vloženo 6.8.2021
Aktualizováno 6.8.2021

Když nohy přestávají poslouchat, je dobré přidat třetí kolo.

První dojmy - Perfektní svezení, výkon, pohodlí. Jen je potřeba mít na paměti, že to není úzká motorka která se protáhne uličkou mezi stojícími auty, Šířka asi 160cm, ale za to velmi stabilní

Motorku bych doporučil pro - Vhodný i pro ženy, velmi jednoduché ovládání

Doplňky na motorce - Doplněn držák pro navi TomTom Rider 500

Svoji velmi dobrou Benelli TRK 502 jsem vyměnil za tento perfektní tříkolový stroj Can-Am SPYDER RT ze zdravotních důvodů. (Potíže s nohami).
Snadná ovladatelnost, velmi stabilní, výkon 120 koníků, tichý třívalec Rotax, dobré brzdy, bezpečí i pohodlí pro spolujezdce.
Řazení nahoru 1 až 6 poloautomaticky tlačítkem, dolů lze také tlačítkem, ale Spyder si podřazuje sám podle intenzity brždění. Nemá jiné páky než nožní brzdu a otočnou plynovou rukojeť.
Má nízkou světlost, takže není vhodný do terénu.
Ideální pro dlouhé cesty.
Má spec. konektor pro originální navigaci GARMIN, nelze jiný typ.
Vyklápěcí helma vejde jen do přední schránky.

1Pegas
1Pegas napsal 10.08.21 v 00:00 10b.

Pěkný strojek

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 08.08.21 v 23:01 10b.

callowsick
callowsick napsal 06.08.21 v 17:25 10b.

Připomněl jsi mi, jak jsem se jednou musel zastydět... Stál jsem s motorkou na parkovišti, kolem jel takovej CanAm Spyder, já si říkám, co na tom lidí mají, jezdit na takový vopičárně divný... a když mě míjel, všimnul jsem si složenýho vozíku, co si vezl vzadu na nosiči... V tu chvíli jsem se cejtil jako blbec. Takže jo, je super, když i s ne 100% zdravím máš možnost chytit řídítka

Paulano
Paulano napsal 06.08.21 v 13:41 10b.

Vypadá super a může na tom být zajímavé svezení

Pupi04
Pupi04 napsal 06.08.21 v 08:32 10b.

Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu