Aprilia Pegaso 125 (1995)

Vlastník Sefi21
Vloženo 8.7.2006
Aktualizováno 20.3.2008

Jedná se o dovoz z Itálíe.Fakt Top stav,ne že bych jí tenkrát tak potřebovaj,ale když sem ji spatřil tak mě dostala.Je to sice dváca,ale jede slušně(otevřená na 30 ps)a jako motorka okolo baráku nemá chybu.

Cesty: Na nějaké větší cestování to není,takže se rači držím party kluků okolo motokrosu,kterou u nás v Hrádku máme super.

Další info: Můj sen?Asi KTM 950 Adventure,nebo Aprilia Caponord,Fakt moc pěkný,ale na to budu muset přišetřit a urvat si nějakej čas pro sebe abych je využil,jinak se nevyplatí.To už nejsou motorky okolo baráku:)

Sefi21 napsal 05.03.08 v 14:05

Tak už Aprilku nemám Bude se mě po ní stýskat,ale je blbost si držet dvě motorky an číslech lol .

Sefi21 napsal 10.06.07 v 19:12

Na Michal.Mám v současné době dvě motorky na prodej,z nich jedna je SUZUKI DRZ 400 SM (za 127000kč)a druhá právě toto Pegaso (za 38000kč).Podl jsem inzerát na obě a bude záležet,která z nich se prodá dříve.Tu druhou si ponechám

napsal 08.06.07 v 06:03

Nazdar......fakt pěkná.......nechceš uvažovat o prodeji?????Sám jí schánim a nemůžu najít,tak kdyby jsi se nakonec rozhodl jí prodat dej mi prosim vědět.<br />
<br />
Dík

Sefi21 napsal 07.12.06 v 19:05

Hlavně že se povedlo. Už jsem se setkal že i nová svíčka nechodila,nebo že blbla. To potom člověk rozhodí půl motorky v přesvětšení že svíčkou to bejt nemůže.

Jirka_K
Jirka_K napsal 04.12.06 v 19:49

Normalně byla to svíčka díky za radu.Měl jsem tam NGK nějakou RAcing a ta měla strašně tenké jiskřiště a to se časem opálilo a byl tam velkej odtrh mezi kontakty asi 2 mm.Dík